Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát alszik naponta,...

Hány órát alszik naponta, leginkább este egy 18 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Az én fiam napközben alszik 1,1-5 órát este pedig max 4-5 órát ez nem normális szerintem és ez minden este így megy elvittem dokihoz és azt mondta h hiperaktív és nyugtatót írt fel de én nem adom neki mert féltem tőle mit csináljak?
2013. szept. 11. 11:21
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
19 hónapos a lányom,napközben 2,5-3 h alszik,este 20-7 - ig.Legalábbis ma reggel akkor ébredt.,Ha hamarabb felébred akkor még visszaalszik 8-9 h- ig
2013. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon-nagyon kevés. A nappali is - bár hozzátenném, az enyém sem alszik többet annak ellenére, hogy a nagykönyv szerint 2-3 órát kellene -, de az éjjeli 4-5 óra az tarthatatlan. Ez mit jelent, mettől meddig alszik? Mikor fekteted? Mit csinál alvás helyett? Mindig ilyen volt, vagy csak az utóbbi pár héten kezdte?

Én biztos nem nyugtatóznék egy kisgyereket, legfeljebb valami homeós szert adnék neki, ha nagyon el lennék már keseredve.

2013. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddig is felkelt esténként cicizni de most az utobbi hetekben minden este fel kel este 9 re elalszik és alszik 1,5 órát fel kel nagyon nyűgöszen és sír aztán játsziki egty kicsit és nagy nehezen vissza alszik másfél két óra múlva nem tok vele mit csinálni gyogyszert nem adok neki ugy gondolom h inkább fen vagyok vele
2013. szept. 14. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Gondoltam, hogy valami ilyesmi. Az enyém is ezt csinálta, amíg le nem szoktattam az éjjeli maratoni cicizésről. Nem hiperaktív, nem kell neki nyugtató, csak kialakult nála egy rossz szokás, amiről érdemes lenne leszoktatni, az ő érdekében is.

2013. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!