Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalható ez egy 4 hetes...

Bevállalható ez egy 4 hetes kisbabával vagy ennek most nincs itt az ideje?

Figyelt kérdés

Hajat szeretnék vágatni, így gondoltam beugrom a helyi plázába a kicsivel....kb fél óra lenne...vágás, mosás, szárítás....szerintetek bevállalható vagy túl kicsi és ne vigyem ilyen helyre ??



köszi


2013. szept. 11. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hajatvágatni,de én vittem sokat magammal.


Időzitsd ugy,hogy evés után legyen,akkor alszik.

2013. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahova én járok fodrászhoz ott állandóan tömény festék, hajlakk, stb. szag van. Még műkörmös is van a szalonban, az is nagyon büdös. Én emiatt nem vinném. Nem hiszem, hogy jót tenne neki. Még én is alig várom, hogy friss levegőre menjek.
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vinném és nem is fogom vinni néhány hetesen plázába, tömegbe. Szerintem nem véletlenül nem visznek tömegbe újszülötteket. De mindenkinek más fér bele. Az én babám tuti nem lesz ilyen helyen néhány hetesen, mert túlzásnak tartom a zajt is, a tömeget is, a kórokozók mennyiségét is egy pár hetes babának.
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valahogy én sem vinném nyugodt szívvel, uh nem megyünk...majd ha nagyobb lesz...addig kerülöm a tükröket :DD
2013. szept. 11. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
4 hetessel még ne menj szerintem plázába! Én 6 hetes koráig kerülném a zsúfolt helyeket!
2013. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinném most, épp megfázós-beteges időszak van, kicsi még ennyi bacihoz. Meg ott vannak a vegyszerek is ugye.


Vágás, mosás, szárítás - a vágás várhat még 1 hónapot, a többi megy otthon is. Ha nagyon "gáznak" érzed a hajad, akkor hívd át egy barátnődet fodrászkodni.

2013. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudja valaki otthon megcsinálni?-ha nem kell festeni-egyszerűbb.de egy fél órát biztos tologatja valaki kint-nem?
2013. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sokáig dolgozik a férjem, így csak az jöhetett volna szóba hogy viszem magammal,de ez most tényleg nem lenne jó..


inkább így marad, úgy is az ombre haj a divat....majd azt mondom direkt ilyen:D


köszi a válaszokat_!

2013. szept. 11. 13:30
 9/10 A kérdező kommentje:
otthon is max én tudnám, de akkor jobb ha nem nyúlok hozzá:) nem vagyok ügyes fodrász:)
2013. szept. 11. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér egy egy hónaposnál.
2013. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!