Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Van itt olyan,...

S. O. S. Van itt olyan, akinek 9 hónapos a babája (vagy 9hónapos korában volt ilyen), hőemelkedése van és kihányta az ebédet. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Gondoltuk lehet,hogy a foga jön és azért van hőemelkedése.A reggelit megette szépen sőt,utána még velem is evett kis kenyeret.Az ebédet is ette,bár azt már nem annyira jóízűen,aztán ki is hányta.Az lenne a kérdésem,hogy ha esetleg a nap további részében is kihányná az ételt,mit adjak neki,enni azért csak kell,nem?!Nem szoptatom,nem is tápszerezik már.Gyümölcsöt szoktam adni neki keksszel vagy túróval,joghurttal,ebédre főzeléket és este tejpépet.
2013. szept. 11. 12:43
 1/3 Kerria ***** válasza:

Csak folyadékot adj neki szerintem... ha valamit megkíván, mert látja tőletek akkor esetleg azt.


Szerintem a gyümölcsöt most hagyd mindenképp. Keksz, ha szívesen eszi, az mehet.


Viszont ha holnapig még hány, és nem szűnik a hőemelkedés, akkor vidd el dokihoz szerintem.

2013. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most nem foglak megnyugtatni, de nálunk ilyen járvány van. A nagy haza is hozta az oviból. Láz+hasfájás+hányás. 2 napig nem ment az 1 évesem láza 38 alá. Pedig hűtőfürdőzött és 3 lázcsillapító kúpot is kapott. :-( Aztán ahogy jött a betegség el is múlt.

Egyébként minden úgy van, ahogy az első írta.

2013. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hányós vírus lesz. Enyémek, ha vmi miatt lázasak voltak, vagy hőemelkedésük volt, soha nem ettek rendesen, és olyankor hánytak is. Vannak babák, gyerekek, akik így reagálnak a lázra. Okozhatja fogzás is, de mivel még nincs egy éves, én megmutatnám egy orvosnak.
2013. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!