Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pempörsz pelenkából melyiket...

Pempörsz pelenkából melyiket ajánlanátok amelyiknek gumírozott a dereka 3-6 kg-ig méretben?

Figyelt kérdés
Zöld csomagos pempörsz az jó fajta?

2013. szept. 12. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Active baby (zöld) vagy a premium care (fehér). Mindkettő nagyon jó.
2013. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pempörsz???? Pampers.....
2013. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] És ez?
2013. szept. 12. 07:24
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A sleep&Play Pamperst én személy szerint nem ajánlom. Nem gumis a dereka és hát sokkal több vele kapcsolatban a rossz tapasztalat, mint a jó. Tudom, hogy sokkal olcsóbb, mint a másik kettő, de nem véletlenül. Persze van olyan is, akinek bevált, próbáld ki esetleg és meglátod nektek bejön-e.
2013. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, amit belinkeltél azt én sem ajánlom, nálunk végre elfogyott, de rengetegszer kifolyt belőle a pisi, és nem gumis a dereka sem, elég nehéz volt ráadni a kisfiamra és hozzáteszem - bár lehet, hogy nem ettől, de amíg ezt használtuk nagyon kiütéses lett a babám popsija, sőt még a kis kukija is..., amióta visszatértünk a fehér pampersre (premium care) azóta nincs semmi gond, simán kibírja az éjszakát a pelus és a gumis dereka miatt nem szorítja a pici derekát sem
2013. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Heppi pelenkáról mi a véleményetek? [link]
2013. szept. 12. 10:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy erről? [link]
2013. szept. 12. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz a jó! Másféle alkatúak a babák. Lehet, hogy nektek olyan fog beválni, ami a legolcsóbb és mondjuk mindenki szidja. Nagyon különbözőek a babák, van amelyik combosabb, van amelyik vékonyabb, inkább nappal pisil, inkább alvás alatt pisil...stb...Felesleges belinkelni a pelenkákat, mert ezt csak akkor fogd tudni, ha kipróbálod őket!
2013. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké .Igazad lehet, köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!