Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem vált be Pampers...

Másnak sem vált be Pampers 5ös pelenka?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1 éves, kb 3 hónapos kora óta Pampers Active babyt veszünk neki, most 5ös méretet használ elég régóta de az utolsó pár csomag, nagyon rossz minőségű. Naponta 3x kifolyik a pisi. A férjem kollégái mondták hogy az 5ös méret nekik sem vált be. Milyet vegyek helyette? A Huggiesról mi a véleményetek? Sokan mondták hogy vegyek Liberót de egyszer vettem csak, igaz, 1es méretűt de az a Pampersnél is rosszabb volt...
2013. szept. 12. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet,hogy a méretével van gond? Mert nekem végig bevált ez a márka. Ha viszont túl korán váltottam, előfordult nálunk is baleset. 4+-ost próbáltátok?
2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

köszi.megspóroltál egy kérdést.

dettó ez van,ráadásul a pelus alja ha megfogom,olyan mintha

homokszemcsék lennének benne kifolyik a pisi éjjel,és a tépőzárja se fog rendesen..

mi ajándékba kaptuk de legszívesebben kidobnám..

2013. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is születésétől Pamperst használtunk, teljesen elégedetten, aztán pont az 5-ösnél jártunk így (minősége okés volt, de nagy volt a derekánál, pedig a 4-es már nagyon kicsi volt combban) - DM Babylove-ra váltottunk, azóta azt hordja.
2013. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a liberobol egyszer kaptam egy 2-es csomagot, nagyon nem vált be. Ős pampers használók voltunk, de az 5-ös mérettel nem voltam megelégedve. nem ért rendesen körbe, a tépőzáraknál kifolyt a cucc. Vettem 6-os liberot. Azóta is ez van. Volt, hogy egy márka nem vált be, de csak bizonyos méretnél. Más méretnél jó volt. Legalábbis én ezt tapasztaltam. A dm-es is 2-ben vacak volt, 4,5-ben jó. És még sorolhatnám...

Próbálj ki másfajtát!

2013. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4+ ost kell venni!!
2013. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak kis ideig vált be az 5-ös bár más okból. Szerintem a Pampersök kicsit kisebbek ugyan abban a méretben, mint a többi pelenka és a zárórész, akármilyen lazán, akárhova is ragasztom, szinte elvágja a kicsi lábát. Minden mérettel így jártunk, amikor kezdte kinőni. A többi pelenkával viszont nem, mint ha azoknak nem lenne olyan éles ez a zárótapasz.
2013. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanígy jártunk az 5-ös mérettel. A 4+-os nem megoldás, mert csak a nedvszívó képessége nagyobb (elvileg), méretben nincs különbség a 4-es mérethez képest. Mi Aldis és Pennys pelenkát használunk azóta és semmi gond nincs sem nappal sem éjjel.
2013. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lesz a baj, hogy az 5-ös még nagy rá. 2 éves, 15 kg-os gyerekem hord most ekkorát és semmi bajunk vele.
2013. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi pont ma kezdtunk 5-ost hasznalni. Eddig semmi gond vele.Ha kifolyik a pisi akkor vagy tul nagy vagy tul kicsi a pelenka.
2013. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs méretbeli gond, pont jó rá. A 4es és 4+ost már rég kinőtte. De akkor látom, tényleg nem csak nálunk van ez a probléma. Kipróbáljuk a Huggiest, egyszer kaptunk ajándékba, és nem volt gond vele.
2013. szept. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!