Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem, hogy ne...

Hogyan öltöztessem, hogy ne legyen túl öltöztetve, és jól érezze magát?

Figyelt kérdés
Eddig könnyű volt,de most már hűvös van,és fogalmam sincs arról mit adjak rá.22-23 fok van a lakásban,és 1 éves tehát sokat mozog.ti hogyan öltöztetitek bent a lakásban,és ha sétálni viszitek,meg alvásnál.Én fázós vagyok így folyton fölfele öltöztetem a férjem meg lefele.Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 12. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk lehűlt a levegő a lakásban, így most 25 fok van! :) Idáig nyáron, itthon csak egy szál badyban volt (28 foktól felfelé). Most hogy 25 fok van ráhúzok egy harisnyát, vagy kisnadrág és zokni, de itthon a legegyszerűbb a harisnya. Sétához pedig vagy a harisnya fölé egy vékonyka nadrág és kiscipő, vagy pedig egy vékonyréteggel bélelt nadrág, zokni és kiscipő. Tegnap pl séta időben kint is 23-25 fok volt, így a rövidujjú bady fölé csak egy kis hosszúujjú pólót adtam rá. Mikor hüsibb volt, kb 20 fok kint sétakor, akkor pedig még e fölé egy rendes kis cipzáros pulcsi. Ha szél van akkor sapi is, ha pont jó minden, akkor sapi nélkül. De pl pont tegnap láttam nagyon sok babát rendes kabátban, őszi sapiban...ez szerintem túlzás, pedig én is fázós vagyok.

Otthon mozog a baba, vagyis nem kell plusz egy réteg hozzánk képest, viszont babakocsis sétához adok rá plusz egyet, mert ott csak üldögél, nem mozog aktívan.

2013. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi.Azt hiszem túl öltöztettem eddig bent a lakásban.ha most le öltöztetem nem fog megfázni?Mert én bent is adtam rá harisnyát,és vékony nacit.DE akor ezen változtatnék.
2013. szept. 12. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11hós örökmozgó.Itthon melegítőben van,tehát macinaci+zokni+pulcsi vagy harisnya+hosszuujju body.Ha hüvösebb van akkor a hosszu bodyn egy rövid polo.De ez alatt ujjatlan vagy rövidujju body.Utcára Vastagabb nadrág+zokni+kiscipő meg kis vékony pléd.Felül pedig ujjatlan bodyra hosszu ujju polo+egy kardigán és sapi ha hideg van vagy fuj a szél.
2013. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint a macinaci pulcsi alatt ujjatlan vagy rövid body.
2013. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nalunk 23 fok van most bent, rovidujju body ,nadrag zokni van rajta es meg igy is izzad neha mert annyit mozog. Kint most 19 fok van , ilyenkor a rovidujjura kap egy pulcsit pluszban es ugyanugy nadrag zokni plusz kiscipo (bar o meg nem jar,csak all)
2013. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!