Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hozzuk el a babakocsit?

Mikor hozzuk el a babakocsit?

Figyelt kérdés
November elejen fog szuletni a masodik babank, a regi babakocsinkat fogjuk majd hasznalni, de mivel nagyon kicsi a lakas, majd csak akkor hozzuk el, amikor mar hosszabb idore kilehet menni babakocsival. De mikor lesz ez egy novemberi babanal? Milyen idos koraban?

2013. szept. 12. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Akár már a születése napján is ki lehet vinni, de minél elöbb viszed annál egészségesebb marad a pici.
2013. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
decemberben.
2013. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb. 2 hetes koráig ne vidd ki hosszabb időre. Előtte már lehet levegőzni, de én még nem sétálgatnék sokáig egy újszülött babával néhány naposan.
2013. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyerekem téli

(nov jan feb)

már másnap sétáltunk a 3ik babánál majd 2 órát - nem tehetem meg a nagyokkal h bezárom őket hetekig .....


ha jól felöltözteted akkor simán viheted

csak a mostani anyukák féltik ennyire a gyereket pláne ha városi .....

2013. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, amikor te jónak látod. Én speciel január végén szültem, és csak február végén vittem ki az udvarra. Én így láttam jónak!
2013. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kerűlgetni, tényleg nem sok hely van neki. Annak idején a lányomat minden nap kivittük egy kölcsönkapott mózeskosárban egészen addig mig nem vettünk babakocsit, de addigra már elmúlt 1 hónapos. Szóval tanácstalan vagyok.
2013. szept. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!