Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrűn megy hozzátok a...

Milyen sűrűn megy hozzátok a védőnő?

Figyelt kérdés
Van egy 7,5 hónapos fiam (2. gyermekem). Védőnő 3x volt nálunk. Utoljára májusba. Akkor kérdeztem a hozzátáplálásról. Mondta még ráérünk (5 hónapos volt), majd jön hozz táblázatot és átbeszéljük. 7,5 hónapos a fiam szerinte mikor kezdjem el a hozzátáplálást? Ha hívom, azt mondja majd jön, amúgy is 2. gyereknél nem kell havonta menni. Rengeteg kérdésem lenne. Többnyire gyerekorvost szoktam kérdezni. Első gyerekemnél is ezt csinálta egy másik védőnő.
2013. szept. 12. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 éves koráig havonta kell menni, utána 2 havonta.
2013. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak közvetlenül a szülés után volt, és a rendelőben sem találom meg soha. Ha nem vinném magamtól néha a gyereket, észre sem vennék, és a státuszvizsgálatokat sem végzik el, még soha senki nem nézte hogy jól lát-e a 14 hónapos gyerekem, amikor számonkértük a férjemmel hogy miért nem vizsgálja meg hiszen ott van a papíron hogy ebben a hónapban kell, akkor azt mondta hogy ő ilyet nem vizsgál. Egyre trehányabbak a védőnők, nagyon ki vagyok rájuk akadva.
2013. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Erus76 ***** válasza:
6 hetes koráig hetente jött a védőnőnk a kisfiúnkhoz, utána most már csak havonta 1x 1 éves koráig.
2013. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk a lányom születése előtt volt 1x meg utána 1x.Mi megyünk havonta ,kéthavonta.Nálatok nincs tanácsadás? Mi oda megyünk ha nem beteg a gyermek csak valamilyen receptre szükségünk lenne.
2013. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hetes korától én hordtam a gyereket a rendelőbe. fél éves kor után már csak 2-3havonta vagy ahogy az oltások jöttek. de ha bármi problémám volt, felhívtam és segített vagy mondta, hogy mikor menjek be.
2013. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nincs védőnőnk

lemondtam a szolgálatot még terhesség alatt

szal semmikor :-)

2013. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pesten havonta jött.most "vidèken" lakunk 2x hivtam hogy itt vagyunk hogyan legyen, de le sem sz@r.
2013. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 1x volt, amikor megszületett, pedig a szomszédban lakunk, hóban, esőben át kell vinni havonta és csak heti 1x van lehetőség. Csodálkozom is, hogy sokan írják hozzájuk kimegy a védőnő, lehet, hogy az volna a normális.
2013. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem Te viszed le a védőnői rendelésre?!

Én havonta viszem a 10 hónaposomat mérni (hossz, súly), ami be is kerül a kiskönyvébe.

7,5 hónaposnál már régen el kellett volna kezdeni a hozzátáplálást. Ha ennyire nemtörődöm a védőnőd, kérdezd meg a gyerekorvost, vagy keress rá az interneten.

2013. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a körzeti a gyerekek háziorvosa. Védőnőnek azt se tudom mikor van tanácsadása. Doki néninkhez járunk havonta tanácsadásra. Jó lett volna, ha kijönn, de sz.rik a hozzátáplálási problémáimra. Megszenvedtük, de rájöttem, hogyan jó a fiamnak.
2013. szept. 12. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!