Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, van akinek a babája...

Anyukák, van akinek a babája csak 3-4 féle ételt hajlandó elfogadni?

Figyelt kérdés
Nekem csak a sárgarépát krumplival, őszibarackos krumplit, sóskát hajlandó megenni, és ezeket is csak ugye édesen. Olyan tehetetlennek érzem sokszor magam, hogy főzök neki mást is és ugye nem hajlandó megenni, ma karalábét főztem neki rizzsel meg husival pürésítettem és kiköpte. Más babája is csinál ilyet. Ja nem említettem, hogy 10 hónapos a cseppem. :(
2013. szept. 12. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen...

8 hónapos.

Répa + husi OK, sütőtök + husi OK, a többi nem. Sőt, van olyan nap, amikor ezek sem kellenek neki.

Beletömni nem akarom, nem tudom, mi lesz így vele, hogy jutunk el majd a rendes kajáláshoz. :(

2013. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én 16 hósom is válogatós.. nagyon is.. a mai napig a legkedveltebb kajája az amit 10hósan is evett :). én is tehetetlennek érzem magam de nem tudunk mit tenni. olvastam olyat akinek a fia darástésztán nőtt fel.. :/
2013. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

De így hogyan fogunk eljutni a rántott csirkéhez...?

A védőnő anno azt mondta nekem, h tegyek mindenbe almát, édesebb, úgy megeszi. Na de neeee már...! Nem fogok ilyet csinálni. Akkor mi lesz a normális kajával? Nem lehet almásan enni mindent.

:(

2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, nem lehet mindenbe cukrot rakni (én mondjuk nyírfacukrot használok), de nem csak édes ételek vannak, sőt inkább sósak, jó lenne ha azokat is megszokná. Szóval tényleg csak abban bízom, hogy egyszer nagyot fordul a világ és történik valami. Jó azt mondjuk észrevettem, hogyha mi eszünk akkor egyből jön és kapaszkodik fel a nadrágomon, nézi, hogy mit eszünk, adjunk neki is, kap is kóstolót, van hogy elrágja van, hogy kiköpi. Nem tudom mitől függ ez nála. De ez van. Legalább ilyen dolgai is vannak. Már igazából annak is örülök, hogy ezt a párat megeszi mert egy hónapja még ezeket sem akarta, csak a tápszert. Azért kitartás!
2013. szept. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!