Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mitől lehet az h kb...

Anyukák! Mitől lehet az h kb másfél hete elindult a kisfiam de most 3. napja egy lépést nem tesz? Aggódok!

Figyelt kérdés
Már nagyon szépen sétálgatott.Több métert is tudott menni egyedül.Bútortól bútorig elsétált de most pár napja még csak meg sem áll önállóan.Ha vmit el akar érni akkor nyújtózik érte és ha nem éri el akkor lemegy négykézlábra pedig csak 1-2 lépésre lenne.Nem tudom mi történhetett pedig egyszer sem esett úgy h beütötte volna magát és sírás lett volna a vége.Vagy csak pihenteti?Kicsit aggódok h nincs e vmi baj.Ez normális dolog?Első baba és hasonló dolgot még nem hallottam másoktól.Egyébként nincs elmaradva mert 11 hónapos.Nem is erőltetem neki.
2013. szept. 12. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nincs kedve
2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!