Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nagyon sokat dolgozi...

Másnak is nagyon sokat dolgozik a férje?

Figyelt kérdés

Az enyém sajnos eléggé sokat!

Hogy birjatok, mennyit vagytok együtt otthon, mennyit beszélgettek? Nem a hazimunkara gondolok vagy hogy mennyit segít be otthon, hanem hogy hogy érzed magad amikor sokat vág egyedül otthon(gyerekeket leszámítva)!

Köszi, ha valaszoltok!


2013. szept. 12. 15:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mi akár heteket külön vagyunk, nagyon nehéz. Néha belefáradok, besokallok bevallom őszintén!!! Ilyenkor mindig az eltöltött szép emlékekből táplálkozom és sok smst írunk, ill. telefonon beszélünk. Nem mellesleg egy 10évessel és egy 8 hónapossal vagyok itthon egyedül, valamint egy pocaklakóval. AKARAT, hozzáállás kérdése!
2013. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én párom sokat dolgozik ,van, hogy este 8-9 van mire hazakeveredik, de ha lazább időszak van, akkor igyekszik velem együtt hazaérni. Ezenkívül gyakran van külföldön, akár 3-5 napokat is :( Nem szeretek egyedül lenni, pedig van két gyerkőcünk, mégis olyan üres nélküle a ház, de ki kell bírni, és amikor tud jönni haza időben akkor bepótoljuk, a kimaradt időt:)
2013. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon nehezen ment az eleje. Igyekeztem amit lehet levenni a válláról, hisz ő dolgozott. De igazából még a minimális segítség is nehezére esett mert mindig fáradt volt és "pont most rengeteg munkája van és nagyon elfoglalt" volt. Előfordult, hogy hazajött, közölte, hogy ő fáradt és ment lefeküdni. Én meg ott álltam az üvőltő pár hetes babával, pár óra alvással és még letusolni sem tudtam. Voltak is vitáink rendesen.

Aztán a baba 16 hetes korában visszamentem dolgozni (itt sajnos ez van), és ő vigyázott rá kb 1 hétig, amíg anyám kijött hozzánk. Háááát, első nap minden szép és jó és simán lehet bírni, másnap már nem volt olyan vidám, harmadnap pedig csak vegyem már át tőle (ja és az éjszakákat ugyanúgy én viszem azóta is). Aztóa másképp áll hozzám, RENGETEGET segít, megértő, odaadó és nem panaszkodik, hogy milyen sok a munkája. Rájött ő is, hogy dolgozni sokkal könnyebb, mint otthon babázni.

2013. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 havonta látjuk, mert külföldön dolgozik. Az elején volt nagyon nehéz három gyerekkel plusz családi ház, de már belejöttem. Nem mondom, hogy leányálom, de sajnos így alakult, nincs mit tenni.
2013. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én férjem is nagyon sokat van távol. Most éppen már több mint 3 hete csak skype-on tudunk beszélni, de legalább ez van, régebben ez sem volt ott, ahol dolgozik. Még 1 hét, és itthon lesz. Sokat és sokáig van távol, külföldön és belföldön egyaránt.

Ha hazaér és kipihente magát, akkor csinálunk olyan programot, ahol csak ketten vagyunk. Egy vacsi vagy csak egy kis csavargás, de csakis kettesben. Vagyis hármasban, mert a 3. babánk még a szívem alatt van. :)

Minket az az egy vigasztal (és ne ítéljen ezért senki), hogy jól keres, és olyan dolgokat tudunk megadni a gyermekeinknek, amit kevesebb fizetésből nem tudnánk biztosítani nekik.

2013. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is oda van minden nap reggel 6-este fél 8-ig.Én elég nehezen viselem.A legrosszabb a ""
2013. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocsi ... szóval a legrosszabb hogy nincs kihez szólni.A gyereket két napja nem látta ugyanis mikor indult meg aludt mikor hazaert mar aludt :( Eddig fel hatra ert haza úgy jobb volt,este együtt sétáltunk.2 hetente vált a műszak vagyis 2 hétig éjszakás akkor reggel fél nyolcra ér haza,egész nap alszik ötkor kel és hatkor elindul dolgozni.Nem tudom megszokni egyszerűen...pedig muszáj lesz. 3,5 hós a fiúnk.
2013. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,szinte egész nap dolgozik,alig tudunk beszélgetni,vagy valahova közösen elmenni,mint család.Segit,ha nem nagyon fáradt,de akkor sem sokat.Elég nehéz.
2013. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Külföldön szerencsère nagyon keveset van, nem szàmottevő. Nekem azért nehèz mert teljesen ùj vidèki vàrosban vagyunk, ő feljàr Bp-re ami azt jelenti, hogy eddig 20 perc alatt otthon volt most meg 70perc mèg a munkàn tùl. Nyilvân neki a legrosszabb, probalom tehermentesìteni stb.de senkit nem ismerek a baràtaim pesten a csalàdom közelebb de nem ebben a vàrosban. Règen bèrhâzban laktunk ha kinyitottam az ajtot valakivel tuti tudtam beszelni itt kertesben lakunk.egyedül vagyok mint az ujjam a 6 hònaposommal aki felàll lèpeget àllandòan aktivkodik...ès senki de senki nincs akivel beszèlhetnèk. Bocsi hogy hosszu lett de kèrdêsed kihozta belőlem hogy mennyire vacakul vagyok...persze a gyerek miatt ez volt a legjobb döntès...
2013. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bele lehet szokni ebbe az életbe is.

Az én férjem már majdnem 1 éve nincs itthon, ehhez képest a ti életetek csupa boldogság.

Bárcsak nálunk is így lenne.

2013. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!