Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Adott egy lakás,mindössze kèt szoba van. Egymásból nyílnak. A hátsó szoba a háló,abban alszik a baba is. A hálóból nyílik a fürdő,aminek nincs ablaka,tehát csak a hálón keresztül lehet szellőztetni.Szinte állandó a pára. Ablak mellett volt némi penész,azt megoldottam. Viszont most véletlenül felemeltem a franciaágy matracát,és alul penészpöttyös,meg az egész ágykeret is belül. Azt szépen ki tudtam pucolni,de a matracot nem tudom. Most kiköltöztünk a nappaliba mindhárman,így viszont nem tudunk nagyon létezni,hiszen a picit nem akarjuk zavarni,ha alszik.2 hét múlva elköltözünk innen végre. Addig visszamennétek a másik szobába? Most csak velem tud aludni a baba,eddig kiságyban volt. 4,5 hós. Mit tegyek?

2013. szept. 12. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább aludnék kevésbé kényelmesen.

Vagy belső szobában mi,kinn a picur.

De a kicsit nem tenném penészes szobába.

Felnőttként mi sokat kibirunk,ők még picik,bele is halhatnak.

2013. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem tenném penészes szobába a kicsit, azt a két hetet kibírjátok együtt
2013. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ha most hozzászoktatjátok a gyereke a mindennapos zajokhoz, tud aludni úgy is
2013. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!