Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet az oltástól?

Ez lehet az oltástól?

Figyelt kérdés
Kedden kaptuk a 2 hónapos oltást. Nem volt semmi hőemelkedés sem, láz sem. Ma reggeltől tüsszög és egy kicsit folyik az orra. Szívni szívom neki,mást kell tennem vele. Ez lehet az oltástól?
2013. szept. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem,nem az oltástól van!

Inkább megfázott,náthás kicsit.

Az én babám is az most. :(

Szívd az orrát,és igyon elegendő folyadékot,vagy ha szopis akkor minél többször tedd mellre.

2013. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az oltástól van. Megfázott valószínű.


Az oltástól akkor lenne ha másnap de akkor se tüszögne és folyna az orra hanem hőemelkedése lenne, netalántán láza. De ez csak az én véleményem.

2013. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ebben a cipőben járok.

Megkaptuk a kötelezőt, és az ajánlottat felső légúti betegségre szerdán. Tegnap kezdett el folyni az orra, meg tüsszög, de nem lázas.


Szerintem az oltás miatt van, mert elvileg, gyengített vírust adnak be.

2013. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is kaptuk az ajánlottat is. Hát remélem nem tart majd neki sokáig, minél előbb meggyógyul.
2013. szept. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!