Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fürdettétek babátokat...

Meddig fürdettétek babátokat a kis müanyag kádban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 hónapos koráig.
2013. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jégtánc ***** válasza:
Kb 3 hónapos koráig.
2013. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7 hónapos a lányom és még abban fürdik igaz már a nagy kádba van betéve az ő kis káda. De egyenlőre nem is tervezzük h ne abba fürdessük. :)
2013. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. válaszoló ha csak 3 hónapos koráig akkor h fürdettétek a nagyba ha még ülni se tud olyan kicsiként? Ne vedd kötekedésnek csak még nem hallottam ilyenről h ilyen hamar elhagyták volna a kis kádat.
2013. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jégtánc ***** válasza:
Nagyban ugyanúgy mint a kicsiben.Miből gondolod hogy csak ültetve lehet fürdetni? Miért ültettem volna?
2013. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13 hónapos addig nem volt, csak zuhanyzónk.
2013. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8 hónapos,még van hogy abban fürdik,de már 1 hónapja stabilan ül,így a nagy kádban is szokott fürdeni.
2013. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1 ÉVes..még kiskádban,ülve fürdünk

Soktagú a család,és ha a nagykádba engednénk ki annyi meleg vizet,lenne aki nem fürödne..

De hozzáteszem szokott apa-fia pancsi lenni.. sőt volt hogy én is csatlakoztam ;-)

Sarok-kádunk van ;-)

2013. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 éves kislányom még abban fürdik - nyáron nagykádazott rövid ideig, aztán visszakéretőzött a kicsibe... hozzáteszem vagy egy hugija, szerintem innen fúj a szél :) nem is nagy pancsoló, így nem gond a kiskád...
2013. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónaposan kinőtte a kis kádat, de ülni még nem tudott, ezért a nagy kádban fürdettük ilyen speciális kádba tehető műanyag ülőkébe (nem ül benne, inkább fekszik). Most, hogy már ül a kis kádat beletettük a nagy kádba, és abban van, így nem fogy annyi víz. 11 hónapos lesz.
2013. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!