Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem áll még fel? Kapaszk...

Miért nem áll még fel? Kapaszkodva sem!

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! Kislányom 16.án lesz 11 hónapos; és még csak fel sem kapaszkodik! Ugy áll fel hogy ha én vagy az apukája fekszünk a földön bennünk megtámaszkodik ugy feláll de az nem az igazi.Hiper szuper gyorsasággal mászik 8 hónapos kora óta.3 hónaposan forgott.kúszni nem nagyon kúszozt.ki van húzva lépcsőzetesre az ülő garnitura azon is szépen felmászik.de állni nem akar :( volt akinek ilyen tát vagy később állt fel?kicsit aggodok
2013. szept. 14. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Minden megtanult eddig szépen. Vannak dolgok ami később jönnek elő. Lehet mire megtanul felkapaszkodni egyedül el is indul rögtön. Keresztfiam nem akart 8 hónapos koráig se egyedül felülni se mászni semmit. Aztán egyik napról a másikra felült, mászni kezdett és fel is állt a kiságyba. Most ez minden babánál más h mikor tanulja meg. :) Nyugodj meg semmi baja nincs a kislányodnak. :)
2013. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az én lányom 15-én lesz 11 hónapos. Ő se áll még fel sehogyse, sőt még nem is mászik. Csak kúszik és ül. Ilyen kis lusti vagy megfontolt?
2013. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak hogy megnyugodj : kislányom 11 hónaposan ült fel, nem kúszott, nem mászott ( emiatt fejlődésneurológusnál is voltunk, de semmit sem találtak) - ennek ellenére 14 hónaposan egyedül járt, szinte 2 hét alatt el kezdett mászni, felállt, 2 napig lépegetett bútorok mellett, majd el is indult :) Szóval ne aggódj!
2013. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ennyi idős, és csak úgy áll fel, ahogy leírtad, de szerintem ez is sokat jelent! :) Bár ő még nem is mászik.
2013. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszikék.mindenkinek ment a zöld kéz VÉLETLENŰL egyre félighaszos sikerült mert telefonon bénázok.de köszi mindenkinek
2013. szept. 14. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 11 hónaposan és 4 naposan állt fel először, nem sokkal azután, hogy rajtunk támaszkodva már felállt.
2013. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért baj az,hogy nem áll még 11 hónaposan?:)
2013. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a kismama blogon olvastam; de lehet nem hogy ha 11 hónaposan még csak fel sem kapszkodik orvosnak emlitsük meh.de lehet félre értelmeztem
2013. szept. 14. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam hipotón volt igaz, de ő pl. 11 hónap kora előtt nemsokkal kezdett mászni is. Rá egy hétre fel is állt! Akkor volt 11 hónapos! SZóval nyugi!
2013. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!