Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelus vállt be nektek?

Milyen pelus vállt be nektek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos. Nagyon sokat iszik. Már nem tudom, hogy milyen fajta pelenkát vegyek,mert egyik sem bírja ki az éjszakát. Se a Pampers, se a Libero. Ti milyet használtok?
2013. szept. 14. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még sokféle, de minden babának más a jó, az enyémnek a Tescos, de ő azért nem pisil éjjel olyan sokat. Próbálgatni kell, nem mindig gagyi ami olcsó, sokan szeretik a DM-es Babylove pelust, a Rossmannos Babydream pelust (szerintem rettenetesen ócska lett, tényleg hamar átázik), de már szinte minden boltnak van saját márkás pelusa (pl Penny, Lidl, Aldi, Auchan, Spár)
2013. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Lidl-ben kapható pelust is próbáltuk már, Dadát is.Ezek sem jöttek be
2013. szept. 14. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Lidl-beli Toujours jött be, az ottani másik (Softino)nem jó. Patikában szoktam még venni, Berbero a neve. Bár nekem kislányom van. Sógornőmnek két fia van, esküszik a Libero-ra.
2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Premium care?
2013. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Libero jobban bevált, mint a Pampers, sosem volt átázva reggelre a kislányom, aki szintén 13 hós. Pamperssel sajnos többször előfordult.
2013. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mylove:Az Aldi sajátmárkás pelusa??
2013. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!