Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik egy 3hetes gyermek?

Mennyit eszik egy 3hetes gyermek?

Figyelt kérdés

A fiam 40heten 2800grammal szuletett, a korhazbol 2750grammal jottunk haza. Kedden lesz 3 hetes.

Csutortokon voltunk a vedononel meresre, ahol a dokink is megvizsgalta. Volt sulymeres is, 2970gramm. Anyatejes, de sajnos nem fogadja el a cicit, fejem a tejet, ami szoptatas hianyaban nem sok.. :( probaltunk mindent, csecsemosnover segitett, vedono, doki, szoptatasi tanacsado, semmi nem hasznalt, egyszeruen nem tud rakapni a cicire, nem is cumizik rajta, semmi, csak ordit.. :(

Általában 50-60ml-t eszik uvegbol, körülbelül 3orankent, de megsem hizik :( Neha bukik, de nem allando jelenseg. Ha bukik, akkor van hogy visszanyeli, van hogy kijon, valamikor tiszta anyatej, van amikor ilyen nyalkas, turos, darabosabb.

A doki egy honaposan fogja megint vizsgalni, ha akkor sem lesz erdemleges valtozas a sulyat illetoen, tapszert fog felirni..

Ha ez fontos, akkor hozzatennem, hogy nagyon hasfajos szegenykem, nagyon nehezen alszik el, ha el is alszik etetes utan 1ora es felebred, nyöszörög, mocorog, es sir, görcsöl a hasa. Ha kijon a puki, akkor egybol visszaalszik, de ra ujra 1oraval kezdodik elolrol.

Nagyon nehez mar, stresszelek hogy minden jo legyen, vele egyutt sirok en is, mert nem tudok mit tenni ellene, mindent kiprobaltunk a hasfajasra, semmi sem hasznalt ugy istenigazabol. Se a simogatas, masszirozas, a tornaztatas, komenytea, infacol, colief, espumisan..

Kb 20percig bufiztetem kajalas utan.

Mit tudnatok ajanlani, hogy tudna tobbet hizni?

A hasfajas enyhitesere lenne valami tippetek esetleg meg?

Sokat is csuklik, van hogy alvas kozben is, mitol lehet?


Koszonom a valaszokat!


2013. szept. 15. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Látom neked is kijutott a jóból :)Teljesen átérzem a problémádat,mert nekem a kisfiam pontosan ilyen volt :)Leszámítva a hízást.azt hiszem.Én is ilyen paramami voltam mint te :)(vagyok is)Nos hasfájásra,én azt csináltam,hogy ezeket a szélhajtókat teljesen kivontam.Nekem ugyan is ezektől jobban sírt,mer ezek önmagukban is gázt képeznek.A csuklás viszont a légcsőben maradt bukástól van,ami nem baj.esetleg próbálj neki főtt vizet adni,nekünk általában az segített.Szoptatásról,meg nem minden baba szereti,de én tovább próbálnám.Lehet,hogy nehezen jön belőle,és ő meg türelmetlen.Nekem fordítva volt,mert ő meg a tápszert nem akarta elfogadni.Sajnos nekem kevés volt.Én úgy csináltam,hogy cicire tettem,és mellé dugtam a cumit.Kis idő múlva rájött a cserére,de addig ivott néhány kortyot.Lassan megszokta.Nagyon nehéz volt,és nagyon sokat szenvedtünk mi is.A hízásra meg sajnos nem tudok tippet adni.Talán nem elég erős a tejcsid,és azért nem gyarapodik.esetleg ki lehet vizsgáltatni.Nekünk a hasfájás 6 hónapos koráig tartott,hiába kipróbáltunk mindent.A stresszelést meg felejcsd el mert átérzi a baba,és attól is lehet nyűgös.Tudom nem könnyű,én is átéltem.Sok szerencsét és kitartást.
2013. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!