Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Chicco ct1-es...

Használ valaki Chicco ct1-es babakocsit? Mi róla a véleményed?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk az van. Szeretem nGyon. Praktikus,könnyű kicsire csukható. A mózes részében emelhető a fej magassága jó szélvédett kis fészek. A hordozó rárakható a kocsira így nem.kell kivenni a picit ha bealszik. Tolni is könnyű mi kirándultunk vele erdőben is. Kisfiam is imádja.

Kaptunk egy 3 kerekű csodát na az nem fért be a kocsiba és a gyerek is üvöltött benne.

2013. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most nézegetem, és nagyon elfogadható árban van a használt. Ráadásul minden van hozzá (mózes, sport, hordozó).

Az első babám nyáron született, az ő kocsijánál nem volt mózes, de a tesót decemberre várjuk, gondoltam most nem ártana, ki tudja, mennyire lesz hideg.

Chicco ct04-es sportkocsink van, azzal nagyon elégedett vagyok, ezért gondoltam, hogy maradok a márkánál, csak mivel ez a ct1-es nem "mai gyerek" reméltem ad valaki használható infót.


Köszönöm!

2013. szept. 15. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen nem mai. De jó a mai napig. Én nem bánom,hogy ilyen van.
2013. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meggyőztél teljesen. :) Holnap megveszem. :)
2013. szept. 15. 22:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy a tolókar magassága állítható?
2013. szept. 16. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hm nem tudom. Nekem pont jó úgy ahogy van. Holnap megnézem Neked.
2013. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van és elégedett vagyok vele.A tolókar magasságát nem lehet állítani,csak a szarvak pozícióját,hogy merre nézzenek.Egyetlen dolog amit negatívumként tudok felhozni,hogy a tolókar nem átfordítható,így probléma lehet,hogy a gyereknek a szemébe süt a nap,viszont napernyővel ez a probléma is orvosolható.
2013. szept. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megvettem, az eladó már postázta is, remélem holnap ideér. Ha így lesz, megírom milyen.


Köszönöm a válaszaitokat!

2013. szept. 17. 17:13
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megjött a kocsi, nagyon szép állapotú, a huzata is teljesen rendben van.


Annyi kérdésem lenne, hogy amikor a mózest rápattintjátok a vázra, a tiétek is inog egy kicsit? Ahogy nézem csak két helyen "támaszkodik". Jól van ez így, vagy állítani kell valamit?

2013. szept. 18. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:
A miénk nem inog. Lent kelll a keréknél állítani egy kis pöcköt az ábra szerint. örülök,hogy elégedett vagy vele.
2013. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!