Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan elkezdtem a...

9 hónaposan elkezdtem a tejtermékek bevezetését. Rá 2-3 hétre a nyaka kipattogott. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Nagyon vakarózik. Már egy doboz kalciumot is beadtam neki, de még mindig piros, bár múlik. Kb 3-4 napja nem adtam neki se túrót, se joghurtot. Olyasmi a kiütés mint a csalánkiütés, de kezd száradni. Lehet ekcéma a nyakán körbe?Ötletetek van? Kedden megyünk dokihoz, de elég felületes sokszor...
2013. szept. 15. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Lehet hát, a tejtermékek nem embernek valók. (vállalom a lepontozást, de rengeteg betegség szűnik meg, ha az illető abba hagyja a fogyasztását)
2013. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már 3 hete kapja és eddig nem volt gond, akkor nem valószínű.


Ha az orvos nem ad megnyugtató választ, keress fel egy bőrgyógyászt.

2013. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már 3 hete kapja és eddig nem volt gond, akkor nem valószínű."

Ez nagyon nem így van. Én elég sok ételre allergiás vagyok és van amelyiknél évekkel az első fogyasztás után jött elő.

Kérdező, lehet a tejterméktől, meg még nagyon sok minden mástól is.

2013. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt nem írtam,hogy mivel nem ette a tápszert 1 hónapig, sem a tejpépet, így babajoghurtot már 7,5 hós korától eszik.eddig semmi nem volt, most jött elő 2 hete.
2013. szept. 15. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,sőt,valószínűleg ekcéma simán lehet
2013. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első te meg ne beszélsz zöldségeket
2013. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
laktózérzékenység? nem tudom, ilyen pici korban van-e, de az tud ilyeneket(és még ennél komiszabb dolgokat is) csinálni
2013. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!