Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hisztis az 1 év...

Mennyire hisztis az 1 év körüli babátok? Az én kisfiam nagyon akaratos! Ha nem kapja meg amit akar, falba veri a fejét, hátravágja magát, vagy rángatózik, mint egy dilis. Ez normális, mert néha nagyon megijeszt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. De mivel soha nem engedtem még a hisztinek, egyre rövidebb ideig tart. Remélem el fog múlni. :S
2009. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy azért mert az én gyerekem lány,de ilyet soha nem csinált.Kb 10-11 hónapos korában volt az a szokása hogy ha nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy azt ő szerette volna akkor leült a földre és lefeküdt a padlóra.Ezt kb 2 hétig csinálta mert rájött hogy nincs közönsége akinek ezt előadhatja,mert ha ezt elkezdte inkább átmentem egy másik szobába hogy ne lásson.Persze egy idő után jött utánam de akkor már nem volt semmi baja.

El fog múlni hamar ez az időszak ha következetes vagy és ilyenkor nem figyelsz rá(persze csak azután hogy elmondtad neki mit miért nem kaphat meg).

Ja amúgy teljesen normális,hiszen rájött hogy ő tud ilyet is,és ezzel a viselkedéssel is lehet eredményt elérni,de engedni azt nem szabad!

Üdv 15 hónapos csaj anyukája

2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol a hisztivel, nem engeded meg a dolgot, adod oda a tiltott dolgokat a hiszti ellenére sem (szóval következetes vagy), akkor rájön, hogy hiába csinálja. A gyerekek ilyen idősen próbálgatják, meddig mehetnek el, mit engedsz meg neki. Ha hisztizni kezd, tereld el valami nem tiltott, de érdekes dologgal! Meglátod, be fog jönni :)))
2009. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!