Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levendula olaj párologtatása...

Gabszem kérdése:

Levendula olaj párologtatása árthat másfél éves babámnak?

Figyelt kérdés
Rosszul alszik éjszaka, gondoltam kipróbálom, mert úgy hallottam sokaknak segít, hogy nyugodtabban aludjon a baba.
2013. szept. 18. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, hogy pl. amíg fürdik vagy alvás előtt párologtatod a szobájában és nem akkor amikor már ott fekszik. Legalább is ezzel a gyertyás párologtatóval. Azt is lehet, hogy valami kis kendőre csepegtetsz és az ágya közelébe teszed, de nem érje el és véletlenül se tudja nyalogatni. Van a Teekanne -nak levendula ízű teája és iszonyat finom, plusz cukorral pedig komolyan a legfinomabb tea, és abszolút nyugtató hatású. Ami még jó (mi gyógyszertárban vettük, de máshol is biztos kapható) jó éjszakát tea keverék.
2013. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt,de a kisfiamnak nem még talán rosszabb is volt amikor használtuk még nyugtalanabb lett, pedig én is hallottam jókat róla.
2013. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!