Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sensitive (fehér) törlőkendő...

A sensitive (fehér) törlőkendő tényleg büdös? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mindenkép sensitivet akarok venni mert újszülöttnek veszem. Melyiket vegyem? Fehér pampers, fehér babylove vagy fehér babydream?

2013. szept. 19. 08:52
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Lányomnak babydreamet használunk,nem volt büdős még sosem.Most 19 hónapos a lányom.
2013. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Babydream nagyon rossz,nem azért,mert büdös,hanem mert annyira száraz,hogy nem ér semmit! A fehér PAmpers és a Babylove jók,nem büdösek,de persze nincsenek agyonillatositva,ezért semleges a "szaguk". Olyanokat vegyél nyugodtan,mi is ezt a két márkát használtuk és szeretjük még most 4 évesen is megveszem,mert még hasznosak.
2013. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ujjszülöttnél még nem szokták ajánlani ezeket a szintetikus dolgokat. Langyos vizes vatta teljesen megfelel. Sajnos nagyon ygakori az ekcéma a szintetikus szerek miatt.
2013. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Büdösnek nem mondanám, de az biztos, hogy az összes senzitiv kendőnek furi szaga van. Mondjuk szerintem ezeknek a senzitiv dolgoknak nem sok értelme van, mert ha egy baba bőre érzékeny, akkor egyiket sem bírja /mint pl az enyém/ nálunk is a vizes vatta vált be.

Ha kendőzni akarsz, akkor kezdésnek inkább a neogranormont ajánlom, aztán majd meglátod, hogy viseli a bőre, később válthatsz.

A törlőkendő illatát amúgy is csak az érzi, aki használja.

2013. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon jó a zöld Babylove én általában azt használom (kicsit könnyebben elveszti a nedvességtartalmát a "legfelső" lap, de amúgy megéri az árát - dm-ben amúgy is sokszor akcióznak), de nekem tetszett a Neogranormon és a rózsaszín Johnson popsitörlő is.

én még sosem tapasztaltam rossz szagot a törlőknél, még a gagyinál se...

ezek mind jók érzékeny popsira is... - ha nagyon érzékeny, akkor próbálj szimplán nedves mosdókesztyűt használni... (a legolcsóbb) :)

2013. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kék Tesco-sat használtam (My Baby azt hiszem a neve) sokáig, nem volt kellemetlen az illata, elég nedves volt. Utána kipróbáltam többfélét, amikor máshol akciót láttam....Nekem pl. nem tetszett sem a Babydream, sem a zöld Babylove, mind a kettőt száraznak éreztem. Viszont leragadtam a Müller saját márkás, rózsaszín Beauty Baby-nél. Eddig ez tetszett a legjobban.

Picit off: Pampers-ből csak pelenkát használtunk kb. fél éves koráig, de rájöttem, hogy tulajdonképpen felesleges. Áttértünk a Babylove-ra, pelusból tök jó szerintem, viszont most ki fogom próbálni a Beauty Baby-t ebből is.

2013. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!