Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van Csanád fia, annak...

Akinek van Csanád fia, annak hogy hívják, vagy hogy fogják hívni a tesót/tesókat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
ez most hogy függ össze basszus? már ott tartunk hogy ne csak a vezetéknévvel de még a tesó nevével is passzoljon? jesszusom...
2013. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
én sem értem igazán a kérdést....
2013. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a kédés:


Van egy CSanád nevű fiam. Szeretném ha az ő és a testvére neve passzolna egymáshoz. Szerintetek melyik nevek illenek a Csanádhoz? Fiú és lány nevek is jöhetnek.

2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne passzolhatna a tesók neve? Szerintem furcsán venné ki magát, ha az egyik Csanád, a másik meg Alehandró.
2013. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek, egyik helyen Csanád-Ádám van, mondjuk ők már felnőttek, másik családnál Csanád-Csongor, ők gyerekek.
2013. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
A szomszédom kisebbik fia Csanád, a nagyobbik Zsombor. :)
2013. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nos! Nekem van egy kisfiam, Őt Csanádnak hívják. Igazából még nem aktuális a tesó nevének kiválasztása, viszont valamiért ma olyan kedvem volt, hogy leültem neveket olvasgatni és talomba tenni azokat, amelyek tetszenek.

Ahogy az egyik válaszoló is írta valamilyen szinten szeretném, ha passzolnának a nevek, de nem a csengésük, vagy a kezdőbetűjük szerint (bár ezek sincsenek kizárva), hanem, hogy magyar nevek legyenek, illetve én személy szerint majd olyan nevet szeretnék a tesóknak, amelyiket nem minden második gyerek viseli.

Szóval egyszerűen csak érdeklődöm, kíváncsiskodom. Mivel a Csanád név megosztja az embereket, ezért gondoltam, hogy aki ezt a nevet adta a gyerekének, az vélhetően olyan neveket választott a többi gyerkőcnek, ami nekem is szimpatikus (persze ez nem biztos). A végén úgyis mi döntünk a Párommal, mert hát lehet tetszik egy név, az mégsem passzol a vezetéknévhez...

2013. szept. 19. 12:36
 8/22 A kérdező kommentje:
Tetszik a Domán, Hargita, Kende, Surány fiú-, illetve a Zselyke, Anika, Hargita lánynevek jelen pillanatban :o)
2013. szept. 19. 12:40
 9/22 anonim ***** válasza:
Érdekes nevek...
2013. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
igen eléggé érdekes nevek, sé akkor a Hargita az fiú és lány név is ugye? nekem a Hargita az egy erdős hegyes völgyes természeti jelenség Romániában, Erdélyben, de mindegy.
2013. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!