Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ez még így?

Meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés
13,5 hónapos a kislányom, nagyon rossz alvó lett, nincs egy nyugodt éjszakánk sem már. Rengetegszer felébred, felsír, van, hogy elég, hogy beadom a cumiját, de van, hogy szomjas. Nagyon fárasztó már minden éjjel többször felpattani, arra ébredni, hogy sír. Tegnap este volt a legrosszabb. Este 3/4 10-kor aludt el, hajnali 1-kor pedig felkelt játszani, de én addigra már kidőltem, de hiába, mert elkezdett sírni, így visszafektettem őt aludni az ágyába, de azt is hiába, mert többször felült újra és újra, mire végre elfáradt és elaludt úgy, hogy utána 10 percenként felsírt. Már kivagyok teljesen. Nem panaszkodni szerettem, volna, csak olyan jó lenne, ha valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma, mit csináljak, hogy újra nyugisak legyenek az éjszakák.
2013. szept. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ennyi idő a lányom. Nálunk csak időszakosan van ilyen, mikor jön a foga. Nálatok nem ez van?


Mi amúgy is kelünk, mert éjjel egyszer még vagy szopik, vagy iszik. Nem kapcsolok lámpát, kicsit sem. Már beletalálok a szájába, nem beszélek hozzá és így egyből vissza alszik.


Többet nem tudok sajnos segíteni, csak találgatok, mi lehet. Mi együtt alszunk, különben már zombi lennék az éjjeli szopik miatt. Most csökkent egyre 1 hónapja, előtte volt, hogy 3szor kelt.

2013. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudni kellene a részleteket.

Fog lehet a dologban? Vannak hatásos/nak mondott/ szerek, ami segíthet.

Nincs eléggé kifáradva?

Napközi alvás hogy alakul? Nem túl sok, ami esetleg az éjjeli alvás rovására mehet?

Nincs mamahiány?

2013. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
ugyanez van nálunk is , 19 hós kislány. Hónapok óta fél éjszakákat fent van, 12 hósan már kintvolt 16 foga, szóval nem fog miatt van. Anyahiány szerintem, de már rosszul vagyok a fáradtságtól.
2013. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az is lehet, hogy jön a foga, kenem neki Dentinoxal, de így is felsír, de két hónapja nem jött ki neki egy fog sem. Fáradt már estére, mert napi egyszer alszik 2 órát. Nem hinném, hogy anyahiánya lenne, egész nap vele vagyok.
2013. szept. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!