Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján válasszak autósülést?

Figyelt kérdés

Kettőt néztem ki,de nem tudom eldönteni,hogy melyik lenne a megfelelőbb.Ha esetleg van valakinek más javaslata,tapasztalata,örömmel venném,ha megosztaná velem.

Nagyon szépen köszönöm!

[link]

[link]


2009. nov. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyet vettünk:


[link]


Nem tudom mennyi idős, hány hónapos a babád, nekem 8 hónapos 10 kilós a lányom, nem egy sovány baba, de hosszú is, ezért szempont volt hogy széltében ne legyen szűk az ülés kényelmesen elférjen benne, sőt most télen hogy vastag nadrág kabát stb. van rajta így is elférjen benn.

Dönthető legyen,

legyen övfeszítő az ülésen, mert akkor nem lötyög az ülésen az autósülés.

Az anyaga ne plüss vagy kárpit anyag legyen, hanem ez a kicsit orkános, mert az nagyon strapabíró, nem kopik ki a feneke, ill. a feje alatt, sőt ha útközben eszik a baba és koszos lesz az ülés nedves rongyal csak áttörlöm és már tiszta is. Ezek a Maxi-cosik hatalmas kényelmes ülések, sokáig jók a babának, az előző ülésünk is ez a márka volt, rengeteget mostam a huzatot, és semmi baja, mintha új lenne még mindig a hordozónk, és még mindig jó elfér benne, csak már ülni akar és nem marad meg benne ezért cseréltük le.


Nekem ezek a tapasztalataim, de ha ülést veszel, feltétlen próbáld bele a gyerkőcöt, mutassák meg a boltban mit hogyan kell használni, bekötni stb.

2009. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én ezekből egyiket sem venném meg. mennyit akartok/tudtok rászánni?
2009. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg egyiket sem...Az első válaszolónak is jó,biztonságos,és minőségi ülése van(azért ezeknél a termékeknél az ár tükrözi a minőséget!).Mi BébéConfort Axiss ülést vettünk(kb.80 ezer ft)a tesztek alapján(ÖMTC,ADAC)igen biztonságos ülés.
2009. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, próbáld bele a babát, mi az üzletben jöttünk rá, hogy ami látszatra jó volt, beletéve a lányomnak iszonyat kényelmetlen és nem tartotta. Nekünk Graco van, 60 E volt. Én sokalltam, de 18 kilós koráig jó és nagyon szépen ül-fekszik benne.
2009. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!6 hónapos a kislányom és 7 kg.Igazából még elfér a hordozóban,de karácsony körül meg szeretnénk venni az ülést.Több család közös ajándéka lenne(én és a férjem szüleié).Plusz mi is beszállnánk,ha igen jót találnánk.Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet ezekre az ülésekre,de gondoltam benneteket is megkérdezlek!Mégis csak több a tapasztalt anyuka itt!

Milyent ajánlanátok akkor,ha ezek nem jók?

Köszönöm szépen!

2009. nov. 6. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:

nekünk ez van, teljesen jó:

[link]

de ha sokan dobjátok össze, akkor megérné beruházni 1 römerre.

2009. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
BébéConfort,Römer,BeSafe,MaxiCosi,Recaro,Storchenmühle(STM,ez a Recaro olcsóbb változata).Hirtelen ezek.Nézd meg a neten az ADAC és az ÖMTC által készített teszteket.
2009. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnézem!
2009. nov. 6. 08:22
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

A gyermek biztonsága a legfontosabb az tény, de ami drága nem biztos, hogy jobb is. A nagy márkanévvel ellátott lehet azért is drága, mert sok rajta a reklámköltség nagy a rezsi ahol készül stb...

Ha jól utána néz valaki akkor látni fogja, hogy épp a prémium kategóriás ülések buktak meg a teszteken. A gyerek adatai a mérvadóak. Utána pedig a pénztárcánk szab határt, de egy olcsóbb ( 20 30 ezres ülés is épp olyan jó lehet, mint egy prémium ).

Üdv, Viki

2009. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!