Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiétel vs anya főzeléke?

Bébiétel vs anya főzeléke?

Figyelt kérdés
Melyiket adod gyakrabban? Miért?
2013. szept. 22. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Amit én főzök! Miért? Mert 100% ban biztos, hogy nincs benne tartósítoszer illetve egyéb adalék anyag! Bebietelt kapott és kap néha ha úton vagyunk stb, mert az otthon készítettet azért nem árt hűtőben tárolni és így az uvegeset magammal vinni jobbnak látom!
2013. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én anno fele-fele kb. Volt olyan amit nem csináltam meg, (mert nem tudtam, vagy nem érte meg, vagy utáltam az alapanyagát - pld. hal, marha...). Ugyanúgy imádta mindkettőt, illetve, ha most dönteni kéne, az üvegest talán jobban egy picit :) 14 hónapos koráig kapott amúgy üvegest.. aztán átálltunk a darabos ételre.
2013. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Szinte csak üvegeset adtam a fiamnak. Egyszerűbb, biztonságosabb.
2013. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
itthon főzök. nem vagyok üveges ellenes,van itthon az is,de jobban megbízok a sajátban. a zöldségeket mi magunk termeljük, nem permetezünk semmit.
2013. szept. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Anyuék kertjéből főztem neki, az teljesen bio.

De amúgy sokszor kapott üvegeset is, én megbíztam bennük, ő meg szerette.

Marhásat én se csináltam, halasat nem mertem a szálkák miatt, borsópüréhez meg nem lett volna idegzetem (: Úgyhogy ezeket biztosan üvegesben kapta.

2013. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Változatossabbá tettem az én általam készített menüket az üveges bébiételekkel.
2013. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyet is, olyat is kapott anno. Viszont 1 éves kora óta nem eszi meg a bolti bébiételt, de nem gond, hiszen azóta azt eszi, amit mi.
2013. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam másfél éves koráig szinte csak a bébiételt volt hajlandó megenni, pedig főztem neki, a kisebbik pedig csak az általam készített kajákat.
2013. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én főztem volna Neki mindig, de sajnos csak a bolti kellett... hülye voltam hogy adtam neki, ha soha nem kapott volna üvegest, nem lett volna ilyen probléma.
2013. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Én főzök neki.

Hogy miért? Mert imádok főzni, gyorsan is elkészül, és a kisfiam imádja a főztömet. Ez a legnagyobb elismerés nekem hogy jól csinálom amit csinálok.

Nem íztelenül főzök neki, és változatos is az étrendje.


A sütőtököt pl. meg szoktam bolondítani neki narancs kifacsart levével ( abban sütöm meg). Rajongva imádja a kisfiam.

Hipp-es spenótot egyszer vettem neki, de az első kanál után megrázkódott elkezdett sírni, és a kanalat többet be sem tudtam tenni a szájába. Az én spenótomból 300 ml nem elég neki egy evésre annyira szereti.

A céklapürémet imádja minden változatban

A brokkolit szintúgy. A meggypürét csirkehússal egyenesen imádja. És még sorolhatnám.

Ilyesmi ételeket én nem is nagyon látok üvegesben.

van nagyon sok receptem és magam is kísérleteztem ki párat. Mindent mindenféle variációban megeszik.


Nem vagyok "üvegesétel" ellenes, mert pl. szoktam venni a Hipp-nek a Jó éjt papi-s tejbegrízét ( na ezt pl. jobban szereti a kisfiam mint az én tönkölybúzadarából gyártottamat), és ha tényleg egyáltalán nem szeretsz főzni meg nem is akarsz pepecselni vele akkor egyszerűbb ha megveszed készen.

2013. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!