Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekkönyveket vettete...

Milyen gyerekkönyveket vettetek gyerekeiteknek először?

Figyelt kérdés
Nem a puha könyvekre gondolok, hanem első meséskönyv, verseskönyv. Bartos Erikától van 1-2 könyvünk, ajánlanátok még?

2013. szept. 23. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annipanni & Boribon, Anna Peti Gergő, mondjuk az én 2,5 éves lányom ezt szereti :) és a Bogyó és Babócát! :)
2013. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Millió vastag lapú könyvet lehet kapni. Nálunk az elsők: Egyszer egy királyfi, Babaszemmel sorozat, A három nyúl, Kisvakond egy napja, ilyenek. Vannak évszakos mesék, meg ünnepekhez kapcsolódóak (ezeket mindig alkalomhoz kapcsolódóan kapta), állatos verses könyvek.

Később jöttek a rendes papíros könyvek: Boribon sorozat, Vakondos mesék, Moha és páfrány, jelenleg a Többsincs királyfi a menő (Benedek Elek), az én fiam majdnem 4 éves.

2013. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kemény leporellók mondókásak(ebből volt vagy 4 db),Arany Lacinak,Kisbence,Török és Tehenek és voltak ismeretterjesztők,mint színek,formák,sok állatos,forgasd a korongot sorozat

aztán kb két évesen jött Boribon sorozat és Anna Peti Gergő

A három pillangó,Mesebolt,Cini cini muzsika nekem volt meg ezek mesések,versesek,szerintem alap gyerekes családokban

Berg Judit:Hisztimesék,Öreg néne őzikéje

Nekünk rengeteg könyvünk van,börzén kiárusításon selejtezéskor mindig találok valamit,meg nekem is megvannak a gyerekkori könyveim

Most 4,5 éves a lányom

2013. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!