Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha "repülőzik" a...

Az normális, ha "repülőzik" a babám?

Figyelt kérdés
Többfélét olvastam már,nem tudom eldönteni. Eddig nem csinálta,kb. 2 hete kezdte. Most lesz 5 hónapos 2 nap múlva. Amúgy szeret hason lenni,szépen tartja is magát. Hátáról átfordul hasra,viszont visszafelé nem,olyan,mintha nem tudná,pedig 12 hetesen már sokszor megcsinálta. Nálatok hogy volt ez?

2013. szept. 23. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ez a fejlődésük része. Ha már csinálta a hátra fordulást, akkor tudja, csak valószínűleg, mivel hason szeret lenni, most annyira ez nem érdekli. Ne aggódj, teljesen normálisan fejlődik a babád.
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
a repülőzés nem normális. az enyém is csinálta, feszes volt, gyógytornára jártunk kb 4hónapig. ne hagyd neki, hogy repülőzzön
2013. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
1. vagyok. Az enyém csinálta, semmi baja nem volt, teljesen normális mozgásfejlődésű gyerek vált belőle (már 15 hónapos), de a 2. válasz alapján nézesd meg inkább, nehogy nálatok gond legyen, mint náluk.
2013. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
mit értünk repülőzés alatt? én arra gondolok, mikor hason fekve hátrafeszített kézzel hadonászik. az biztos, hogy nem jó. ha a tied is ezt csinálja, jobb ha megnézeted, sztem is
2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!