Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is penészedik a Mam...

Másnak is penészedik a Mam cumis üvegje?

Figyelt kérdés

A játszótéren egy anyuka odajött hozzám (Látta hogy mamosból itatom a gyereket) és kérdezte tőlem hogy Nekem penészedik e mert Neki igen akármit csinál.És egy barátnője is ezt használja a babájának és Nekik is bepenészedett.

Akkor még az enyém nem penészedett,nemrégen kezdte el használni,de rá pár hétre most már a miénk is penészedik...a cumi is meg az itatócsőr is...rendesen takarítom.


2013. szept. 23. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendesen ki kell szárítani, éppen azért, mert sok alkatrésze van sok réssel, ahol megülhet a nedvesség, és máris indulhat a penészedés. Nekem 2 mam cumi van váltóban, nincs ilyen gond.
2013. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult néha ezért most sűrűbben mosom a teás üvegét.
2013. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem penészedett, mondjuk csak napi 2-szer használtuk...
2013. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem penészedett. Minden nap használtuk, valamelyiket 2x is. Mindig sterilizáltuk a mikróban.
2013. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam abból issza napközben az italát, már 10 hónapja. Szerencsére még nem tapasztaltam ilyet. Esténként vagy reggelente elmosom neki, van hogy ki sem szárítom, hanem egyből teszem bele az innivalót.
2013. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szészedhető cumisüvegjeink abszolút nem penészedik, de az itatópohárja sajnos igen. Nagyon nehéz kitakarítanom, és allandóan vissza is tér.
2013. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!