Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jégkockatartóba milyen módon...

Jégkockatartóba milyen módon lehet eltenni a tejet?

Figyelt kérdés
beleteszem-és ha megfagy vegyem ki-tegyem kis zacskóba,vagy maradjon benne?-ha megtelt az összes -fóliázzam le?hogyan lehet majd felengedni egyenként-és hogy jelöljem meg,hogy melyiket,milyen időpontban tettem bele?
2013. szept. 23. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodj !
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget..
2013. szept. 23. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
En tejet sajnos nem tudtam eltenni de fozelekeket fagyasztottam. Jegkockatartoba tettem, ha megfagyott akkor pedig kb 10*10 centis muanyag dobozokba a kis kockakat. A do oz tetejere irtam hogy mikor fagyasztottam le az adott kajat. Gondolom ez igy a tejnel is mukodne.
2013. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
műanyag a tartó? mert én először is elmostam, aztán a mikrós sterilizálóban meggőzöltem. Utána beleöntöttem a tejet, és nejlonzacskót húztam rá. Javaslom a kettő réteg zacsit, mert hajlamos h hűtőszagú lesz, sajnos (én így jártam, de baba megissza). Így volt, hogy egyszerre csak 4 kockányit raktam bele, másnap 3-at, amikor megtelt, akkor pedig egybe kiráztam egy zacsiba. De most már szereznék be szilikonos jégkockaformát, abból seperc és kijön, ezzel a merev műanyaggal megszenvedtem, el is tört
2013. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ó..a szilikonos nagyon jó ötlet-köszi
2013. szept. 24. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!