Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjeli fény van nálatok a...

Éjjeli fény van nálatok a baba mellett és nem zavarja a nagyobbik gyereket?

Figyelt kérdés

Akinél egy szobában alszik a nagyobbik gyerek a szülőkkel és ott van a baba is, ott van éjjeli fény? Nem zavarja a nagyobbik gyereket? vagy ha nincs, akkor amikor felsir a pici, esetleg pelenkacsere stb van és felkapcsoljátok a lámpát, nem ébred fel a nagy?

Csak mert annak idején (4 éve) a lányom 3-4 hetes koráig használtunk éjjeli kis lámpát, aztán már teljes sötétségben aludtunk.

Most hogy legyen?



2013. szept. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Este míg alszunk természetesen nem ég a lámpa.

Ha kelni kell a pici miatt, sólámpát használok.

Én még ezt is letakartam, hogy még tompább legyen a fénye.

2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van éjjeli lámpa, a nagyobbik tesó mindig lekapcsolja amikor már nagyon álmos :)
2013. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sotetben alszunk, de szoptataskor vagy pelenkacserekor felkapcsolok egy kis hordozhato lampat (dmben vettem nagyon halvany a fenye es oda viszem ahova akarom).
2013. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nálunk a fürdőszoba ajtó van nyitva egész éjszaka és ég ott egy picike hold és csillagok alakú kislámpa, mert a lányom éjjel egyedűl megy pisilni :)

Viszont amikor a szobában égett, az nagyon zavart.

Na majd kitapasztaljuk.

2013. szept. 24. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!