Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának adhatok...

9 hónapos babának adhatok krumplifőzeléket amilyet mi is eszünk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert van benne só és tejföl/tej!
2013. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem adnék.
2013. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én simán rántással csinálom a krumplifőzeléket,mert párom nem szereti tejesen/tejfölösen így én adtam neki.Butaság ez a só nélküli étkeztetés,mert később úgyis kap már...Ha nem túl fűszeresre készíted,kaphat nyugodtan.
2013. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én adnék neki csak nem túl fűszeresen,de a sót én nem hagytam ki a gyerekem étrendjéből mikor pici volt,milyen már hogy ízetlen kajákat esznek szegénykék.Én mindent úgy adtam ahogy mi esszük,és ma már mindenevő :)
2013. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi tejföllel csináljuk és nem fűszerezzük túl, úgyhogy én adtam. Én egy kis sóból sosem csináltam problémát, 9 hónaposan pedig már evett tejtermékeket, úgyhogy gond nélkül ette.
2013. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, de le lettem pontozva :) Én nem adtam 9 hónaposan se tejes, se rántásos, se fűszerezett ételt a gyereknek, mégis mindenevő lett 13 hónapos korára. 6 hónaposan kezdett gyümölcsöt enni, aztán 9 hónaposan már felnőtt kaját? Ez nekem egy kicsit durva ugrás. (2.vagyok)
2013. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

1. Mi 4 hónapos korától tápláltunk hozzá, 6 hónaposan 2 étkezést már kiváltottunk.

2. Azért itt krumplifőzelékről volt szó, nem csülkös pacalról, így nem érzem ezt akkora ugrásnak.

Szerintem azért lettél lepontozva (én nem pontoztam), mert kategórikusan odavágtad, hogy nem, mindenféle indoklás nélkül, így pedig nem volt túl hasznos a válaszod.

5. vagyok

2013. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"kategorikusan", bocsánat
2013. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre az a válasz, hogy nem. Nem kérdezték, hogy miért nem. Amúgy azt sem tudjuk, hogyan készül az a krumplifőzelék, amit a kérdező csinál.

Én 6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni, őt nem tudjuk. Én nem adtam, őt nem tudjuk miket szokott főzni a babának.(2.vagyok)

2013. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem adtam volna. Betartottam, amit a védőnő mondott, az alapján csináltam a hozzátáplálást. A tejfölt külön kiemelte, hogy 1 éves kora után adjak csak neki, először főzelékbe, így is csináltam. Semmiről sem maradt le ettől a kislányom, mert 9 hónaposan nem kapott tejföllel habart krumplifőzeléket. 3 éves múlt, és mindent eszik.


Lehet lepontozni :-)

2013. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!