Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihányta a konakiont? Most...

Kihányta a konakiont? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kapott cicit és kb fél órára a k-vitamint,utána adni akartam még neki cicit de már akkor vissza is jött neki a tej,csak azt nem tudom hogy a k-vitaminból maradt e bent valami.Most ilyenkor mi van.12napos a kislányom.
2013. szept. 24. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én is feltettem ezt a kérdést pár hónappal ezelőtt. :) Én egy hónaposan adtam neki először mert azt mondta a gyerekorvos hogy megvárhatjuk a szülinapi dátumát mert azt legalább meg tudjuk jegyezni. Na de a lényeg hogy ahogy beadtam neki kb. öt percre rá bukott. Még sárgás is volt a bukás tehát szerintem tuti kibukta. Megkérdeztem a védőnőt azt mondta nem baj. De azért megkérdeztem a gyerekorvost is. Ő azt mondta hogy két hét múlva adjak neki. És ne aggódjak ha esetleg mégsem bukta ki mert nemrég még két hetente kellett adni nekik. Tehát semmi baja nem lesz ha esetleg picit többet kap. Én a gyerekorvosra hallgattam. Így a helyedben két hét múlva adnék neki legközelebb és utána attól a dátumtól számítva egy hónapra (így mondta a gyerekorvos). Esetleg te is megkérdezheted ha nagyon aggódsz. És amit még ajánlani tudok hogy evés előtt add neki legközelebb mert így van rá a legkisebb esély hogy kibukja.
2013. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat,akkor nem lehet baja ha kijött.Igen nekem is sárgás volt szal tuti az volt benne! Megkérdezem a védőnőt és a dokit azért.De azt hiszem úgy lesz ahogy te javasoltad! Mégegyszer köszönöm!!
2013. szept. 24. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2013. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!