Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valoban kelhet azért másfél...

Valoban kelhet azért másfél éves fiam éjjel 2x3xinni mert napkozben keveset iszik? Akkor mit csináljak öntsem bele nappal? Vaagy? Megegy kérdés. Szaraz levegö ellen hogyan tehetnék azon kivul hogy párásitot veszek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább száraz lehet a levegő.Az enyémek sem isznak sokat,de éjszaka sosem kelnek inni.Párásíts a szobájában.
2009. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem napközben sokat iszik és mégis 1-2 alkalommal felkel éjszaka inni vizet. Mi 17 hónaposak vagyunk. Akkor szokott rá a vízre amikor az éjszakai cicizésről leszoktattam. Sajnos erről nem tudom leszoktatni. A száraz levegő ellen szerintem csak a párásító hat. Nekünk van itthon, de már a kicsinél nem is használtuk. A nagyobb gyerekem szobájába vettük, vettünk hozzá nedvességmérőt is. Amikor bekapcsoltuk a szoba érezhetően nyirkosabb volt, de a műszer nagy különbséget nem mutatott. Így már le is szoktunk róla.
2009. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval nincs megoldás:(.Majd egyszer leszoknak erröl is.
2009. nov. 6. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben reménykedem. Az enyém is másfél éves. Keveset iszik napközben, de többet nem bírok beleönteni. Éjjel is csak pár kortyot iszik.

Én párásítok ezerrel, m+ert nagyon száraz a levegő és nekem is kiszárad mindenem reggelre, fáj a torkom. A lányom még így is felkel, pedig ,egfelelő a páratartalom a szobájában.

Remélem ez vátozni fog.

2009. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!