Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testsúlykilógrammonként 150...

Testsúlykilógrammonként 150 ml tej/tápszer? Akkor a 10 kg-os babának 1500 ml-t kellene meginni egy nap?

Figyelt kérdés
Igaz ez? Az én babám legjobb esetben ha 800 ml megiszik egy nap, akkor ez nagyon kevés?
2013. szept. 24. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 10 kg-os baba már rég nem csak tápszert eszik, így a hozzátáplálással csökken a mennyiség.
2013. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja.500mili tejalap kell,ez összeadódik a tápszer,tejpép,joghurt,kefír,túró,sajt stb-vel.
2013. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak irányadó, az én fiam sem ivott soha annyit. Brutál mennyiség a másfél liter. Ha jól fejlődik a babád akkor 800 ml-re van szüksége.
2013. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Mert ezt csak addig van, amig kizárólag tápszert-anyatejet eszik.

Ha már 10kg- akkor gondolom 1éves lehet. Akkor meg már eszik sokmindent- onnantól kb a reggel-esti 2-2,5dl tápszer az irányadó.

2013. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, testsúlykilogrammonként 150 ml a folyadékszükséglet, ebből legalább 5 dl legyen a tejalap.
2013. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!