Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevigyem az orvoshoz, vagy ne...

Bevigyem az orvoshoz, vagy ne vigyem be?

Figyelt kérdés

A fiamnak tegnap reggel 38 fokos láza volt, folyik az orra, picit piros a torka. Van itthon egy csomó gyógyszerem, kapja a sinupretet, oscillococcinumot, cataflamot, tantum verde sprayt. A védőnőt felhívtam azt mondta ezeket adjam és ha lemegy a lázcsillapítótól akkor szerinte várjak még holnapig, mert tegnap már kétszer kapott mindenből, és javult mára.

Bevigyem ma a fiamat vagy várjam meg a holnapot?



2013. szept. 25. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én bevinném. Elmondanám a gyerekorvosnak isnh mi van otthon es makkt mond ra. Se én se a védőnő nem vagyunk orvosok.
2013. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon a gyerekorvot, és majd ő megmondja, hogy vidd, vagy ne.
2013. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A doktornő nem veszi fel sem a mobilját sem a rendelő telefonját. Szerintem szabadságon van. Akkor várjam meg a holnapot vagy vigyem be délután az ügyletre?
2013. szept. 25. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Jó nagy marha vagy, hogy ész nélkül gyógyszerezed szerencsétlen gyereket.

Ráadásul Cataflam?? Az lórúgás erős szer, csak súlyos esetben szabad alkalmazni!!

2013. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk már kórházban kedved utolsó, ott írták ki, mert a fiamnak más nem viszi le a lázát! Minden mást kipróbáltunk, sem a germicid sem a nurofen sem a többi nem ért semmit, ezért kaptuk ezt a kórházi főorvos javaslatára!
2013. szept. 25. 09:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Ui. Sinupret gyógynövényes, oscillococcinum homeopátiás, tantum verde vény nélkül kapható. :)
2013. szept. 25. 09:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Elértem a gyerekorvost, azt mondta várjam meg a holnapot, és teljesen jól gyógyszerelem a gyereket! :) Köszönöm mindenkinek, "kedves" utolsó neked külön is :)
2013. szept. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!