Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok napirendje?...

9 hónapos babátok napirendje? Lszi írjatok minél többen!

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám, és még mindig 4x szopizik egy nap, még fejek is emiatt nagyon bolond napunk van, és nehezen eszi a többi kajcsit. Szeretném átvariálni a napunkat szép apránként, de nem tudom mi lenne az ideális. Szopit is szeretnék egyet elvenni, de nagyon ragaszkodik hozzá. A tízórai, és az uzsonnai szopi előtt vagy után kap gyümit vagy főzit is persze, de ha nem szoptatom meg, összedől a világ.

2013. szept. 25. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
fejni minek fejsz? nem elég a tejcsi? akinek elég annak nem kell fejni.
2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges fejni...én mondjuk sose fejtem, és elég a tejem.Az én fiam is 9 hónapos.Na mindegy.

Napirendünk:


8-fél 9 óra: Kelés, szopi.

10 óra: Gyümölcs.Vagy simán, vagy keksszel, de van hogy sinlac port vagy tejpépet keverek hozzá.Ez gyümölcs függő.

12 fele alszik el cicin.

2 fele kel fel, akkor megint kap cicit.És utána nem sokkal megkínálom ebéddel.Már sokat kap azt amit mit eszünk, csak kicsit sótlanabbul.Húslevesből dolgokat, de már nagyon szépen bepuszilt egy adag paprikás krumplit is.

4 fele alszik megint egy kicsit.

5 óra: Ilyenkor kap vagy baba desszertet, vagy joghurtot, vagy valami tejtermékeset.

19 óra: fürdés

Utána egy adag Sinlac por, vagy ha olyat csináltam vacsira amit ő is ehet, akkor azt kap.

9 fele kap még cicit, utána meg altatás van.10-ig bezárólag alszik általában.

2013. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nalunk kb igy nez ki-

6-fel 7 kelunk(elotte vslamimor hajnalban tapszer), megyunk oviba

8-reggeli, alt. Tejpep, utana jatek

9- kb 100-120 ml tapszer es kb 1 ora alvas, utana jzek, seta, uzlet, ahogy sikerul

12- ebed, husi zoldseggel, korettel

13- kb 100-120 ml tapszer es alvas, kb masfel ora

15- keves uzsi, joghurt pl (fel tegely kb), aztan megyunk ki, oviba a tesoert

17 - uzsi - joghurt, vajas/ sajos kifli, puding, neha az mint ebedre volt...

19- furdes, tapszer kb 200 ml es alvas, sajnos meg reggelig van mikor tapszer

Nalunk valahogy ilyen volt 9 hosan..nekem megfelel, a kicsinek is(o alakitotta ki, en meg igyekszem megtartani)

2013. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem fejtem már jó ideje, és egy átkozott ördögi kör ez a fejés dolog. Pár napig elmászott a napirendünk, és begyulladt a mellem. Azóta ha kicsi is bennmarad,rögtön csomós lesz. Már ott tartok,h apasztanom kell kicsit rajta.
2013. szept. 25. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:

8kor-ébredés,szopi

JÁTÉK

10kor-tízóraira egy babajoghurt

JÁTÉK

12kor-alvás cicin,szopi

14kor-ebéd,főzelék,husi

SÉTA A VÁROSBAN (babakocsival)

17kor-alvás cicin

18-19kor-gyümölcs,,desszert

JÁTÉK

21kor-fürdés,utána vacsi tejpép

22kor-alvás cicin


Éjjel is ébred még cicizni 3-4x.

2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen kötött napirend szerencsére.

Bele is őrülnék, ha óra szerint kellene élnem.

Ami fix. az a fél 9 körüli fürdés, +, - fél óra.

9,5 hónapos a lányom, napi 1-2 alkalommal alszik, kb. 5X eszik.

2013. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 25. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
3. Vagyok: a mimnapirendunk sem percre pontos, de kb lehet hozza tartani, ami jo nekem is. Mindig a kicsi alakitotta ki, az aktualis fejlodesi szakaszanak megfeleloen, es par honapig meg is felel neki, en pedig igyekszem feleslegesen nem felboritani - pl ma is mentunk a munkahelyemre, ugy indultam, hogy odafele tudjon kicsit pihenni (persze nem 1 orat), ott ettuk, aztan seta es kicsit kesobb, de megvolt a Nagy delutni szundi is....igy kb tudom, mikor miert nyugos, tudok valamit tervezni a nagytesoval is...persze mikor beteg volt, nem jartm utana az oraval, evett-aludt amikor jolesett. . De erdekes, amint kezdett jobban lenni, maga visszaallt:)
2013. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!