Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhat egy apa ilyet a...

Hogy mondhat egy apa ilyet a saját gyerekére?

Figyelt kérdés
Párommal van egy másfél éves kislányunk. Tegnapelőtt meglátogatott minket egy jó barátnője, aki mindent tud róla, jobban ismeri bárkinél, meg régebben együtt is voltak (egyébként ezek szerint én nem tudok róla mindent). Nekem egyébként sem tetszett ez a látogatás. Kislányom először visszahúzódó volt, aztán kibontakozott sőt, már nagyon csinálta magát a csaj előtt, ugrált, sikítozott stb. Erre a párom azt mondta a saját gyerekünkre a csaj előtt, hogy ez a gyerek tuti nem százas, tiszta hülye... ez akkor annyira rosszul esett, ott is hagytam inkább őket. Hogy mondhatott ilyet a lányára, akit elvileg szeret, imád!?? Annyira bennem van ez azóta is!
2013. szept. 25. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen hagsúllyal mondta, viszont ez sokat számít. Mi is szoktuk mondani a fiúnkra, hogy nem vagyunk benne mindig biztosak, hogy teljesen normális, persze, inkább csak piszkálódunk vele. Olyan, mint amikor azt mondom neki, hogy "dinka vagy", vagy "kerge vagy". Ettől függetlenül nem degradálom a gyereket, napjában százszor hallja tőlem azt is, hogy "milyen okos, ügyes, és szép vagy".
2013. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, itt a hangsúly nagyon lényeges. Igaza van az elsőnek. Bár gondolom komolyan gondolta, ha kérdést is kiírtál. Ha ez így van, az viszont nagyon nem volt szép, és jó lenne ezt minél előbb megbeszélnetek.
2013. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem viccesen jegyezte meg. Egyébként soha nem mondott még ilyet a kislányunkra. Nem tudom miért mondta!
2013. szept. 25. 11:00
 4/13 anonim ***** válasza:
igen,a hangsúly a lényeg, mi is kis szefósnak hívjuk,mikor bedühödik.
2013. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak csinálta magát a kicsi a csaj előtt. Játszott, szaladgált, sikított, mindent megmutatott neki mit tud, milyen játékai vannak. És én éreztem a hangsúlyt, egyáltalán nem tűnt viccesnek...
2013. szept. 25. 11:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgess el vele, mert úgy látszik hogy inkább az apuka játszotta az eszét a csaj előtt.
2013. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a nő lehet a ludas... miatta "fodulhatott ki magából".
2013. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem mielőbb beszéljétek meg minthogy rágódsz rajt, de így hallva olvasva elég csúnyán hangzik amit tett :( nem értem miért érezte magát jobban attól h ilyen szóval illette kislányát egy másik nő előtt...
2013. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát igen... És ez már tudom nem ide tartozik, de azért leírom!

Ma elolvastam amit azóta beszélgetett a csajjal mióta találkoztak. Azt írta neki sajnálja hogy ilyen keveset tudtak csak kettesben lenni, mert még annyi mondanivalója lett volna. Mert a dolgok töredékét nem tudta így elmondani neki, és még többet kellene hogy találkozzanak. Mert a párom szerint nagy gondok vannak köztünk stb.. Annyira rosszul esnek ezek a dolgok, hogyha problémái vannak velem, akkor azt miért egy volt barátnővel kell megbeszélnie!? Most teljesen kivagyok miatta... :(

2013. szept. 25. 11:19
 10/13 anonim ***** válasza:

ne légy szomorú..inkább erős

kérdezd meg,h mi a gondja,de ne szánalmasan,hanem mint egy erős nő

hogy lássa,h nem pitizel utána

szerintem ez nagyon fontos...

van egy ismerősünk,kiderült 20 év után a csaj megcsalta a férjét,és még a férj könyörög neki,h maradjon,mert a csaj azt mutatja,h neki minden mind1

mi csak lesünk

2013. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!