Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja nem korán...

Akinek a babaja nem korán kezdett el sétálni, menni annak hány hónaposan indult el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek átlagos időben (12 ill. 13 hónap) tették meg az első lépéseiket, de az öcsém 18, a férjem 19 hónaposan indult el.
2013. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16,5 hónaposan indult el egyedül.

11 hónaposan állt fel.

2013. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos még fogja a két kezem. 18 hónapos koráig ráér.
2013. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9hósan állt fel, most 17hónapos és most próbálkozik a menéssel lassan de biztosan haladunk :)
2013. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
7 hónaposan megtette az első olyan önálló lépést, ami után már nem ült le vissza a földre, 8 hónaposan átlépegetett a szoba egyik végéből a másikba elesés/leülés nélkül
2013. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elég gyors kedves utolsó :) és mennyi ideig mászott a gyermeked?
2013. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-1,5 hónapig kb.
2013. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti, nem ez volt a kérdés te okos! Minek örülsz? Olvass utána, nem jó ha olyan korán már jár a baba! Szóval ne hencegj!
2013. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosi robert válasza:
Orulok hogy megnyugtato valaszt tudok irni.En 2 evesen indultam -(mertem)menni eloszor egyedul.Nagybacsim epitett kockabol magas varat,es ha odamegyek enyem lehet.-igy szol a csaladban forgo mese.Eltelt sok ev,es a lanyommal 15 honaposan elmentunk az akkor leghiresebb orthopedushoz.Akkora tapasztalata volt,hogy rovid szemleles utan megkerdezte tolem:Mondja anyuka maga hany honapos volt amikor elindult.Utana csak annyit,hogy a gyerek le fogja gyozni.19 volt amikor cseplin modjara ment.Aztan mar balerina akart lenni.Mara 3 gyermek anyukaja,es ha barhol tancra perdul leallnak a parok es Ot nezik.Egy a fontos,hogy csupan 1 olyan orvost latogassanak meg akiben megbiznak.
2013. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

'kedves' 8-as

Nem hencegtem, csupán leírtam a tényeket. Ne aggódj, tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül jó dolog, ha korán kezd járni, de a lábát azért csak nem rúgtam ki alóla...bocs...jajj és bocsáss meg nekem, hogy véletlenül a "nem korán" kérdésből a "nem" szó elkerülte a figyelmemet. Gondolom te még soha nem jártál így.

2013. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!