Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babám miért vagdalj...

15 hónapos babám miért vagdalja elalváskor a fejét, ez betegség előjele lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom már kisbaba kora óta úgy aludt el gyakrabban, hogy jobbra-balra forgatta a kis fejét, de mostanában éjjel elmászik az eredeti helyéről a kiságy másik végébe pl. a sarokba a fejével és ha felébred, ugyanúgy jobbra-balra vagdalja a fejét, hogy csak úgy kopog a kiságy, pedig van fenn rácsvédő, én meg a szívbajt kapom a kopogástól, hogy megüti a fejét. De így általában elaltatja magát. Ha viszont bemegyek, hogy visszategyem a helyére, akkor felébresztem és csak ringatva alszik vissza. De leginkább az aggaszt, hogy miért csinálja és nem valami betegség előjele-e? Már kérdeztem a gyerekorvost korábban, azt mondta csak rossz szokás. Szerintetek? Elvigyem valamilyen szakorvoshoz? Más babája is csinál ilyet?
2013. szept. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Felesleges a rácsvédő, mert attól nem lát ki a baba. Semmi baja nem lesz attól, ha beüti a fejét a rácsba. Ha fájna neki, nem csinálná. Ne tedd vissza a "helyére", ha már alszik. Aludhat az ágy másik végében is.

Ez nem betegség, neki így kényelmes.

2013. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk sose volt rácsvédő. Az nem baj, ha beüti a fejét, hidd el, ha fájna neki sírna és nem is csinálná.

Az én lányom is mindig elmászik reggelre az ágy másik végébe a sarokba, nagyon vicces.

Hülye lennék emiatt felkelteni, hogy pedánsan középen aludjon.

2013. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,igy altatja magát:)
2013. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Akkor igyekszem nem aggódni!
2013. szept. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!