Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem a lányom?

Felkeltsem a lányom?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Lányom 6 hónapos, nagyon nehezen alszik el este. Nem rég szunnyadt be és most vettem észre, hogy be van kakilva. Mit tegyek? Ha felkeltem, lehet hogy csak hajnalban alszik vissza. Reggel 8-9 között kel felm addig kicsípheti a kaki?

Köszi a válaszokat!



2013. szept. 29. 00:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem költsd fel, mert tényleg kicsípheti a kaki a popsiját... :)
2013. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
A pelenka rajta nem egy konténer, amiben kakát, pisit tárolunk. TE ülnél 8-9 órát egy adag szarban? A szarban üldögélés tényén nem sokat változtat az sem, hogy van rajtad egy nedvszívó pelenka. Baktériumok szaporodnak rajta... Mivel nem szellőzik még inkább! Az egy dolog, ha valaki nem veszi észre és úgy alakul, de én el sem tudom képzelni, hogy tudatosan hagyjam a saját kakájában aludni 8-9 órát.
2013. szept. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd...nekünk egyszer a 16 hós lányunk nem a megszokott időben aludt el, fürdés után még min.másfél órát játszott...nagy nehezen sikerült elaltatnom, és nem vettem észre hogy kaki volt alatta! Hajnal 4 körül kelt fel sírva, és akkormár nagyon csúnya volt a feneke..megfogadtam hogy mégha fel is ébred, de minden este benézek a pelenkájába!

mindenképp vedd ki, ha nem akarod hogy szenvedjen napokon át! ha mégis kicsípné, nekem az orvos azt mondta kamillás vízzel törölgessem, és sokat hagyjam szabadon, szellőzni! és nekünk a Sudocrem vált be!

2013. szept. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen vedd ki alóla!

Az én lányommal is úgy jártam, hogy volt olyan hogy nem vettem észre hogy kakilt, mert alvás közbe kakilt be,aztán kiderült, hogy vese medence gyulladása lett tőle, mert a lányoknál könnyen előfordul, mert rövidebb a húgy csöve.

2013. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg csak anyatejes volt nehezebben, de kicsípte. Vegyes kajcsi után már 15 perc is elég volt. Egyébként volt, hogy álmában pelusoztuk és észre sem vette, lassan óvatosan csináld lehet, hogy átalussza.
2013. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Még akkor kicseréltem a pelusát.

#2 te meg egy bunkó p@r@szt vagy!

2013. szept. 29. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
És nem lett piros a feneke? :)
2013. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :) még az este kicseréltem.
2013. okt. 1. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!