Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek a kicsit ha náthás?

Kiviszitek a kicsit ha náthás?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányomnak folyik az orra. Ezen kívül más baja nincs, nem lázas, nem köhög. 16-17 fok van kint, nap néha kisüt, egyébként fújdogál a szél. Szerintetek kivihetem így?
2013. szept. 30. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kivinném. Magamon is észreveszem, hogy ha nem ülök a lakásba egész nap, mikor náthás vagyok, akkor kint-friss levegőn kevesebbet fújom az orrom, jobban kapok levegőt. Gyerekeknél is csak láz esetén nem tanácsolják a levegőzést, én akár csak fél órára is, de kivinném.
2013. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem 3,5 hos a babám, náthás és kiviszem, 3 orákat alszik kinn
2013. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, ki is kell, mert kell nekik akkor is a levegő. Attól nem lesz rosszabbul, ha meg valami vírus lesz, az úgyis kijön rajta, ha bent marad. Amúgy most szerintem minden második gyereknek folyik az orra, bölcsibe is mennek simán még ezzel.
2013. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lázas,nem köhög,akkor kivinném.Főleg nem újszülött már.Bár itt nagy a szél,így nem viszem egészségesen sem,de ha ott nem vészes,szerintem vidd.
2013. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem is náthás. Imád sétálni, most jöttünk be egy 25-30 perces sétáról, mert látható és hallható módon nem élvezte. Ahogy megjöttünk levetkőztettem, kiszívtam az orrát, adtam neki egy kis meleg tápszert és most alszik.

Viszont kell neki (és nekem is) a friss levegő.

2013. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas a gyerek, és száraz hideg van, akkor viheted. Nekem a gyerekorvos tanácsolta, és a fiamnál, sőt magamon is tapasztaltam, hogy a száraz hideg sokat segít pl: a köhögésen is (ami a gyerekednek nincs, szóval mehettek nyugodtan).
2013. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En kivittem, ha nem volt lazas. Jot tesz a friss levego, csak jol fel kell oltozni.
2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!