Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak! Ha már érzem, hogy...

Férfiak! Ha már érzem, hogy szeretnék kisbabát, de mégis félek. Nektek mi volt az a bizonyos löket ami után nem féltetek?

Figyelt kérdés
Párom már rég óta szeretne, azt mondja ő olvasta, hogy ez a félelem mindig meg lesz, de majd elmúlik szépen folyamatosan. Az is jó ha elmesélitek nektek hogy volt. Nők is leírhatják a párjuk/férjük helyzetét ezzel kapcsolatban.
2013. szept. 30. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez mindenkinél máshogy jön elő, de nálam nem volt semmilyen löket.


Ha megtalálod az igazit, akkor nem lesz kérdés, hogy mikor házasodjatok össze, mikor vállaljatok gyereket, stb.


Bár lehet, hogy érettség kérdése is. A nők sokkal hamarabb érettebbek lehetnek egy kisbaba érkezésére, mint a férfiak.

Nálunk pont most van útban a babuci :)


33F

2013. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 málna_ ***** válasza:

Én nő vagyok, terhes vagyok, mégis félek még mindig, hogy jó döntés volt-e :)

A férjem is fél/félt, mert ismeretlen a helyzet, nem tudjuk milyen lesz, mire számítsunk. Ez normális szerintem, majd alakulnak szépen a dolgok maguktól :)

2013. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de a párom előbb akart gyereket mint én, szeritnem ez ritka. Valahogy én is így éreztem, ahogy megfogalmaztad a kérdésed, ezért írok.

Tök normális amit érzel, ez a félelem benned is fog maradni sokáig.

Lehet, hogy úgy érzed elmúlik, de mikor ott lesz a teszt a kezetekben, na akkor tuti ismét parázni fogsz.

Én nagyon drukkoltam, hogy terhes legyek, mikor már többedik hónapja nem lettem az, talán nekem kellett az, hogy ne egyből legyek, mert így érett meg bennem, hogy akarom tényleg, de mikor megláttam a két csíkot bizony megijedtem, csak néztem az utcán a családosokat, hogy vajon nekem ez menni fog? tele voltam kérdéssel. Aztán jöttek sorra a vizsgálatok,így mindig volt mivel foglalkozni, már vártam a következő vizsgálatot, ott mi lesz, rendben legyen minden stb. aztán a neme, fiú vagy lány, stb szóval belejöttem :)

Én mint írtam nő vagyok, de szerintem jobb, ha tudod azért a nők is paráznak.

Hidd el jó dolog vár rád! Sokszor nehéz lesz, de az életben mindig vannak nehéz idők, de sokszor lesz jó is! Valaki/valakik kell az életben, akit nevel az ember, átadja az okosságot, nézi hogy fejlődik, meg hihetetlen, hogy olyan dolgokat megtanul, hogy csak nézel majd és döbbenten állsz, hogy jééé már ezt is tudja :) hihetetlen milyen okosak a gyerekek és ezt jó látni, hogy ezeket tőlünk tanulja, na jó másoktól is, de akkor is jó.

Nagy felelősség és azért is érzel így mert tudod, nem felelőtlenül akarod vállalni.

Nem lehet leírni mi fog rád várni, meg kell tapasztalni.

Hajrá baba!!!!

Sok sikert!

2013. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A férjem 29 éves volt amikor megismert engem és feleségül vett. 8 hónapja voltunk együtt amikor megvolt az esküvő. Elöttem több barátnője is volt, viszonylag hosszú kapcsolatok, mégis mindig azt mondja hogy egyiknél sem érezte azt hogy velük akarná leélni az életét és tőlük akarna gyereket. Pedig gyereket már nagyon akart, de nem akárkitől.

Állítólag nálam egyből tudta hogy engem akar a feleségének és tőlem akar gyereket.

Ez jön és sodorja magával az embert.

Biztos volt benne is félelem de annyira akarta az egészet hogy ezen túl lépett.

Nálunk azóta is minden rendben, igaz még csak 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapos a kisfiúnk.

2013. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ja én rosszul voltam azoktól akik azt mondták, hogy akarnak gyereket, nem vaciláltak ennyit mint én, ők érezték stb. Nem mindenki egyforma.

Ha érzed hogy szeretnél babát, de vannak kételyeid, akkor fogalmazd meg mik azok amiktől félsz, úgy könnyebb, hidd el. Én is sokat beszélgettem ilyenekről gyerekes anyukákkal, nekem jó volt.

2013. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jajjj írtam, hogy "előző vagyok" közben beírt valaki :)

# 3/5 Időpont ma 13:35 voltam

2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok ugyan,de mindenki fél a gyerekvállalástól.A nő is,ha 30éves,ha 20éves.Mi nem terveztük a kicsit ugyan,de pl én emlegettem neki mindig,hogy de jó lesz majd.Mivel én 22 vagyok,így vártam volna,de így alakult.Persze nem bánom.Mikor megtörtént a dolog,én mondtam páromnak,hogy lehet terhes leszek.Azt mondta nem baj.Bár tény,nem hitte,hogy így egy alkalommal össze is jön majd.Mivel eléggé fiatal vagyok,mikor megtudtuk a terhességet még be se töltöttem a 20-at.Beszéltünk róla,abortusz stb.De kb egy mp volt az egész,párom azt mondta ő szeretné,mert nem kisgyerek már(akkor volt 30,majdnem 31),de én testem én döntök.Megtartottuk a kicsit,most lesz pénteken 1 éves.Ő is félt sokáig nagyon,a szülésre is véletlen jött csak be ő,mert anyám lett volna benn,csak a dokik hazaküldték szüleimet este,hogy nem szülök,ők meg 5perc híján nem értek vissza félútról már ( 60-70km) éjjel 11re. Ha megvan a kicsi,még akkor is meg van a félelem,főleg első pár hétben.
2013. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!