Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiatok 1. szülinapjára...

Kisfiatok 1. szülinapjára milyen tortát sütöttetek/rendeltetek? Volt külön a nagyszülőknek, rokonoknak, vagy ők is a gyermeketekéből ettek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 Tortát csináltam-ugyanaz a téma

Banános-csokis

A felnőtteknek rumot is tettem bele

A kisfiamnak pedig kis kerek tortát csináltam,amit szétmajszolhatott kézzel

Cukor és liszt nélkül csináltam az övét..Túrós-banános töltelékkel

Ha érdekel elküldhetem a receptet és képeket róla

2013. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hú, azt nagyon megköszönném :)
2013. szept. 30. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Bár nekünk pénteken lesz az első torta,de ugyanaz lesz nekünk is és a lányunknak is.Csak az ő neve lesz kitéve rá marcipán betűkből vagy nem tudom miből csinálja majd a nagymama.Sima répatortára gondoltunk csokival leöntve,mert a töltelék sajnos cukros minden sütiben,ha kihagyjuk belőle,akkor meg lehet nem olyan jó.A tésztába meg lehet kevesebb cukrot tenni sokkal.Bár mondjuk nem fog nagyon enni a kicsi belőle úgysem.Bár meglepetés lesz a torta,majd a mama eldönti.
2013. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A nagymama csinált a fiamnak túrórudi tortát. Nem volt külön torta a felnőtteknek, annyi egyéb süti volt, hogy felesleges lett volna.
2013. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sündisznó tortája volt. Rendeltük. A felét mancsikolhatta, addig olyan anyagot még nem tapasztalt. Aztán túrta a szájába, és láthatóan nagyon boldog volt.
2013. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Kisfiam kapott zabtortát. Zabtejből, gyümölcsökkel. Fincsi vokt, és egészséges.
2013. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves 1.válaszoló, én is elkérhetném a receptet? :)
2013. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 torta volt, mert a nagypapája ragaszkodott hogy ő rendel tortát, túró torta volt, isteni finom volt. Én viszont ragaszkodtam ahhoz, hogy legyen egy saját tortája, amit szétpancsolhat. :D Az tiramisus volt, én sütöttem.
2013. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi két napra osztottuk - egyik család, másik család. Két tortát rendeltem oroszkrém és sacher. Az előbbit jól szétkente az arcán, a sacher tetején lévő marcipánfiguráknak örült. Egyikből sem evett, csak egy falatot kóstolt. A sacher jobban ízlett neki.

Tojást, lisztet, cukrot miért ne ehetne egy évesen (a védőnő szerint már 11 hónaposan be kell vezetni apránként a tojásos, tejes ételeket), cukrot pedig persze nem kanálszám eszik, de a legtöbb bébiétel is tele van ezekkel. Egyévesen nem fog megenni még egy fél szelet tortát sem.

2013. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oroszkrem torta volt, amit rendeltunk. Rajta micimacko es baratai, kis toval, bokrokkal, faval, viragokkal. Csodaszep volt! Anyukam pedig kakaos piskotat sutott a fiamnak, rajta volt a neve es egy gyertya. Ezt szetnyomkodhatta :)
2013. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!