Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos,2 napja taknyos,...

4 honapos,2 napja taknyos, most 37.7 kell ezt mar csillapitani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen!!!!!Miért hagyod lázason?
2013. okt. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:
Babáknál 38 felett kell elvileg csillapítani.Én így tettem most is makk egészséges a lányom.Ja és ha ezt popsiban mérted akkor ebből le kel vonni 0,5-öt és úgy meg nem láz.Felnőtteknél is 38 felett van láz addig csak hőemelkedés.
2013. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Heim Pál ügyeletén mondták nekünk többször, hogy 38,6 felett csillapítsuk gyereknél a lázat, úgy gyorsabban átesik a betegségen.
2013. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a védőnő meg a doki csak 38 tól javasolja a csillapítást,és én sem vagyok a gyógyszert mindenáron típus,de amikor az oltás után belázasodott, én sem hagytam, h. elérje a 38-at.
2013. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ttól függ hol mérted a lázát. HA a fenekében akkor abból vonj le 0, 5 tizedet.
2013. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38,5 ig nem csillapítok. Dolgozik a szervezet :)
2013. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!
2013. okt. 2. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van!!!! 38,5ig nem szabadna csillapítani,mert úgy dolgozik a szervezet a pici immunrendszere! Az én picikém 9hónapos és múlthét vasárnap volt picit lázas, de a legtöbb 38,1volt nem csillapítottam neki és gyönyörű szépen le ment neki! Csak fél du.volt lázas a szervezete szépen legyűrte és sajnos csak 7hónapos 1hetes koráig szopizott...utána nem kellett neki, pedig volt tejem:(.
2013. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!