Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányon apró kispiros...

Kislányon apró kispiros kiütések jelentek meg?

Figyelt kérdés
2 napja kap sztracsatellás pépet (Nestle), reggelire kifli közepét eszik májassal és kockasajttal a héten, valmint tegnap reggel adtam neki kis paradicsomot kóstolásul. Mag és héj nékül, tényleg csak picit. Melyiktől lehetnek a pöttyök? vagy a fogzástól is lehet?
2013. okt. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak a pöttyök?Ha a popsiján akkor az lehet a fogzástól.De pl az én kislányom nagyon sokáig nem bírta a paradicsomot semmilyen formában..mindig kicsípte a popóját.De ha a teste egyéb pontján vannak akkor az bizony lehet a tejterméktől is..de úgy tudom hogy akkor elég hamar kijönnek a pöttyök..kóstolás után pár órával.
2013. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
MindenhoL pöttyös, kivéve a poiját.. Lehet, hogy túl sok volt a sajt a napkban? :(
2013. okt. 2. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki pár napig 1-2 hétig tejes dolgot ha elmulik adj ujra ha ujra elöjön attól van. Mekkora egyébként a baba?
2013. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
popója sem..
2013. okt. 2. 11:39
 5/7 A kérdező kommentje:
9 hónapos
2013. okt. 2. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposan szerintem még korai ilyen tejes dolgokat adni, de ez az én személyes véleményem. Simán lehet tejérzékenység és ha minél többet adsz neki annál nagyobb az esély hogy lesz ilyan problémája késöbb.
2013. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is így kezdődött. Az én babám Tojás alergiás és szerintem tejfehérje is de azt nem mutatta ki a labor!
2013. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!