Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le róla?

Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves és már lassan egy hónapja szinte minden éjjel köztünk alszik. Persze mikor elalszik a kiságyába teszem, van hogy éjfélkor, kettőkor, jobb esetben 5 kor kerül közénk. Hogyan szoktathatnám vissza a helyére? Ha elaludt és visszateszem az ágyába akkor pár perc és sír és "kéreckedik" vissza.
2013. okt. 3. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Na erre szokták mondani hogy hagyni kell ordítani egy két éjjel de nekem nem lenne szívem. esetleg ha kapna egy plüsst vagy egy valamit ami megnyugtatja. bár az én lányomból kiindulva ez sem segítene ha közénk akarna jönni.
2013. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, hogy adok neki egy plüsst. Próbáltam azt is hogy hagytam egy picit sírni vagyis úgy mondanám, hogy nem ugrottam azonnal az ágyához. De akkor felül, vagy feláll és én sem bírnám hagyni hogy ordítson...
2013. okt. 3. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom egyik napról a másikra átszokott a saját ágyába. 5hós korától velünk aludt. Nem akart egyik du velem aludni a franciaágyon. Mondom neki akkor aludj ahol akarsz.Erre kijött a nagyszobába(bent a takaró,rajta a játékok) lefeküdt rá és 2 perc mulva aludt.Ez egyik du.Utána való nap,ugyanezt el"játszotta" csak a pihenőszékében. Este nem akart velünk aludni,bevittük a pihenőszéket a szobánkba,abban aludt.Köv este pedig kialakitottunk neki a kisszobában egy kuckót,takarón,plüssökkel.. Ekkor még nem vettünk ágyat. Akkor vettük meg neki a saját ágyat. A rácsos ágyhoz már nagy volt,a nagy lány ágya nem volt még meg. S azóta 2.5 éves kora óta abban alszik. Lehet már ő is nagy lány a rácsos ágyhoz. Mi ikeás gulliver ágyat vettünk neki.
2013. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, hogy "kinőtte" a rácsos ágyat..Hmmmm
2013. okt. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!