Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babát, aki most...

10 hónapos babát, aki most kezdett el lépegetni oldalazva, letennétek a földre játszani?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen ruhában, ha nincs még fűtés de olyan 20-24 fok között van a hőmérséklet?
2013. okt. 3. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, miért hol játszana, ha nem lent? Én anno bodyt, zoknit, nadrágot és egy mellényt adtam rá, nálunk kb. 22 fok van. 24 fokban mellény nem kell.
2013. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert eddig hol játszott??

Az enyém 9 hónapos,de már 5 hónapos kora óta a földön játszik.Leterítek neki egy vastagabb pokrócot és ott játszik.

Igaz most hogy elkezdett sétálni mindig lemegy róla.

Bemelegítő együttes van rajta.Hosszú nadrág,zokni,rövid ujjú body,és azon a cipzáros bemelegítő felső.

23 fokvan bent.

2013. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hós kora óta a földön volt.
2013. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos :)

De tényleg érdekelne, hogy eddig hol játszott a babád? :)

4 hónapos kora óta a földre raktam a lányomat, alá pléd, azon gyakorolt egész nap. Body-zokni-nadrág-pulcsi...

Aztán mikor már nem volt értelme, mert lekúszott-lemászott róla semmit nem raktam alá. A járólap miatt aggódsz, hogy megfázhat, akkor vegyél habtapit alá...

2013. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát persze. 15 hónapos, eddig is ott volt. Nálunk télen van 22-23 fok itthon, melegítő nadrág, hosszú ujjú póló, body, térdzokni, puhatalpú mamusz vagy csúszásgátlós zokni, vagy valami vastagabb a lábára. Járólap van a nappaliban, vettünk rá egy hatalmas szőnyeget, általában azon megy a játék.
2013. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig kanapékon játszott meg az ágyában. Amikor kúszott, akkor leraktam a földre de mindig lemászott pontosabban lekúszott a kőre és hiába volt nyár, azért mégis hosszúujjút adtam rá, zoknit meg nacit, de így sem hagytam fél óránál tovább. Az igazság az, hogy anyósom borzasztó paramami, minden nap itt van és hát nem engedi, hogy a földre tegyem, pedig sokkal jobb lenne neki is meg nekem is. Most, hogy hidegebb van meg aztán pláne. Ma is összekaptunk, hogy miben legyen a baba. Ébredéskor lecseréltem a pizsamanaciját egy kimenős, vastagabb nadrágra és úgy vittem le kajcsizni, hogy volt rajta még egy hosszúujjú body. Anyós meg rádatta a vastag pulcsit, mert hogy most ébredt, nehogy megfázzon, meg hogy hideg a baba keze (persze miután nedves törcsivel megtörölgette). Most mit csináljak? Szeretném letenni de félek, hogy igaza lesz anyósnak és tényleg meg fog fázni ha leteszem. Mit adjak rá, hogy ne legyen baj és mindenkinek jó legyen?
2013. okt. 3. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyobb szonyeget nem tudtok venni? egy 10 honapos babanak azert kell a mozgaster, nem lehet csak az agyaban meg a kanapen.ha nagyon hideg a ko akkor adj ra egy harisnyat es egy vastagabb nadragot,plusz hosszuujju body.pulovert nem adnek ra de egy szonyeget beszereznek amin jatszahat.
2013. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az anyóst kivágnám a házból, ha bele akarna bármibe szólni.

A te gyereked, állj már a sarkadra, felnőtt nő vagy!!


Szomorú, hogy eddig nem volt a földön a gyerek, legalább mostantól tedd le, az anyóst meg lepd meg egy seprővel, hogy repüljön vele jó messzire.


Nálunk 18-19 fok van és járólap, mégis a földön van 5 hónapos kora óta a lányom, most 10 hónapos.

Harisnya+nadrág, zokni, hosszú ujjú body és pulóver van rajta.

2013. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is ácsorog és nem fetreng már egész nap a földön, akkor miért nem lehet lerakni? Fel kell öltöztetni (többen leírtuk már, miket adunk a babákra), aztán mehet. Mi vettünk egy nagy, vastag szőnyeget. Vacak takarítani, de gyerek szempontból a legjobb. (Az enyémek sokat mászkálnak térden csúszva - a 4 éves is - rohangálnak körbe a lakásban. Most már azt nem hagyom, hogy a kövön feküdjenek, nyáron meg úgy hűsöltek.)
2013. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nna,az ilyen anyósnál a következő dolog pedig az lesz,hogy azért ne rakd a földre, mert koszos, és Uramisten valami baja lesz a gyereknek.

Te jesszusom!!

2013. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!