Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan (decemberben)...

Hamarosan (decemberben) megszületik a kislányunk, páromnak már van három gyereke de nekem most lesz az első. Félek, hogy mi lesz ha hazajövünk a kórházból. Szülői segítségre nem számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értek a gyerekekhez, nem tudok fürdetni stb.
2013. okt. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod, az ösztönök vezetnek:) Sok boldogságot
2013. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belejössz, ne aggódj! A kórházban megmutatják, mit hogyan kell csinálni, a többi meg jön magától! :)
2013. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházban megmutatják (lehet hogy vergődnöd kell érte, akkor vergődj, ez a dolguk, hogy felkészítsenek rá, hogy egyedül el tudd látni, ne várd, hogy majdcsak magától elmondja valaki, nem mindenhol olyanok a csecsemősök) Amúgy a párod már látott három olyat is, valamit csak ért hozzá akkor.
2013. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen a védőnőd, de az enyém nagyon rendes volt, amikor első alkalommal kijött, mindent megmutogatott, elmagyarázott, amit kértünk többször is
2013. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
belejossz, osztonosen tudni fogod hogy mit hogyan, plane mar egy ket het utan. ami meg olyan azt meg tudod kerdezni vedonotol, esetleg ismerostol.Nekem sem volt semmi segitsegem, kulfoldon elek ,sem baratok, sem rokonok, csak a parom es nekunk mindkettonknek elso baba, megis jol vettuk az akadalyokat, kitapasztaltuk mit hogyan.
2013. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!