Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom még hamari de mikulásnap...

Tudom még hamari de mikulásnapra szeretnék egy kis csomagot csinálni az akkor 6 hónapos babámnak. Még anyatejes semmit nem kóstolt és szerintem 6 hóig nem is fog. Mit tehetnék így bele? Gyümölcsöt és még?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Teljesen értelmetlen egy ekkora gyereknek mikulascsomagot készíteni.

Vegyél neki egy plüss Mikulást, ha mindenképpen adni akarsz valamit.

2013. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egy Mikulás mintás párnát vettem a lányomnak,és egy porcelán Mikulás figurát,kint van a polcon,amit majd megkap,ha felnő,egy szép kis emlék...az első Mikulás ünnepéről. :)

A kereszt fiam tavaly Mikuláskor volt 3 hónapos,természetesen kapott csomagot Ő is,nem maradhat ki,babavizet kapott és egy csörgőt a mikulás zacsiba. :D

2013. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kapott a fél éves mikulás csomagot. Tegyél bele valamit, amit majd meg tud enni: almát, babakaját, vagy amit használni tudtok: játékot, mamuszt pl.
2013. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyel neki valami "cuki rucit" (mikulasos, krampuszos, szarvasos, manos stb), oltoztesd bele es keszits errol fenykepet, mint elso Mikulas. Emleknek teljesen jo lesz.
2013. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én valami ruhát,vagy esetleg játékot vennék neki.Még ilyen idős gyereknek nem igazán való az édesség.
2013. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn is csak cuki ruciba öltöztettem öket, semmi extra, eszembe sem jutott, hogy vegyek gyümölcsöt vagy ilyeneket. Gyümölcs mindig van itthon, mi olyat ajándékozunk ami ritka, pl csoki, mert azt csak ritkán veszünk, inkább csak akpjuk.
2013. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

8 hós lesz a kisfiam Mikuláskor és úgy gondoltam hogy veszek egy mikulás csizmát amibe majd kapja az ajándékokat.

Most szerintem valami pici játékot fogok belerakni neki meg narancsot-banánt.

Hiába pici, én ragaszkodom hozzá hogy már az elejétől tanulja az ünnepeket.

2013. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!